Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az gátolja a fogyásomat ha...

Az gátolja a fogyásomat ha most a napokba legfőképpen szénhidrátokból áll a napi étkezésem, de a napi 1200kcalt nem haladom meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mostanába valahogy így jön ki az étkezésem :/ Pl ma: reggel 35g zabkása vízzel és egy kiskanál cukormentes lekvárral+ 40g csirkemellsonka,délben krumpli-zöldbab leves diétásan, délután egy bagett,70g csirkemell és kv. Nasi egy kocka csoki+ 20g bagett,+30g rántottcsirkemell. Vacsira is inkább zabkását ennék mint csirkemellet,túrót vagy joghurtot. De ezek össz kcal éréke nem haladja meg a napi fogyáshoz szükségesmennyiséget.
2011. júl. 23. 17:18
 1/6 anonim válasza:
igen,ilyen étrenddel csak akkor lehet fogyni ha nagyon nagy a sujfelesleg.ráadásul még egésségtelen is.
2011. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem haladja meg az 1200kcalt. Azért szerintem nem annyira egészségtelen. A csokira vagy esetleg a rántott csirkemellre lehetne ezt rámondani,de az az 1kocka meg 1 harapás rántotthús nem vészes. Nem lehet mindíg zöldséget rágcsálni,már herótom van tőlük... :/
2011. júl. 25. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Mekis hamburgerrel is lehet fogyni, a lényeg a mennyiség.

Én mindent eszek, mert tényleg nem lehet mindig ugyanazt az 1-2 engedélyezett kajafajtát enni.


Nemcsak azért mert unalmas, hanem mert az ember szervezete azért megkíván mást is szerintem. Másik meg hogy aki sokszor van úton, vagy egész nap melóban, nem mindig tudja az életét az étkezésekhez igazítani.

Én még szalonnát is eszek olykor és nem gátol a fogyásban.


nem kell mindig szélsőségekben gondolkodni. Általában abból lesz a falásroham, ha megvonod magadtól azt, amit megkívánsz.


Nekem még kevés is lenne, amit eszel, de hát én sokat mozgok.

2011. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, a rántott csirkemell mitől lenne egészségtelen? Nem kell zsírral eláztatni, és akkor nem az. Ez valami vicc egyébként, 30 g az 3 dkg. Egy adag hús az 10 dkg. Minimum. Inkább etted volna meg ezt, mint a 4 deka műanyag sonkát tartósítószerrel.

Meg a "cukormentes" lekvárra is kíváncsi lennék, szerinted a gyümölcsből hogy szedik ki a gyüm.cukrot?


Amit művelsz a kalóriákkal, az már beteges.

1200 kcal-lak akkor fogsz fogyni, ha extrém alacsony vagy. Mondjuk kb. 1 méteres. Ha ennél magasabb, akkor minimum 1500-at kéne enned ahhoz, hogy ha abbahagytad a fogyókúrát, ne hízd vissza az egészet.

2011. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze azt gondoltam hogy a gyümölcscukor az benne van -.-" De nem tartalmaz hozzáadott cukrot. Míg egy átlagos lekvár 260kcalt tartalmaz minimum 100gr-ban ez csak 115kcalt,azért az nem mindegy.

Az 1200kcalról meg annyit,ha hiszed ha nem így tudok fogyni,1700kcallal kezdtem,majd mikor megállt a fogyás akkor csökkentettem apránként. Vost vagyok 1200nál ennél lejjebb nem megyek,de viszont 3naponta pedig 1500at eszek. Mielőtt még bárki belémkötne hogy inkább emeljem fel a seggem azoknak írom,igen,felemelem napi 1órát sportolok.

2011. júl. 26. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdező, nem rossz ez.

nyilván a tested fehérjeigényét is ismered, és tartod a szükséges mennyiséget.

rántotthús max. olajos, de a zsírok csak nagy energiaértékűek (és adott esetben egészségtelenek lehetnek) ha ezt is számításba veszed, nincsen vele probléma. nem kimondottan szálkásító étrend, de alapvetően.. bagett helyett egyél rozs/tk kenyeret.

2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!