Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit érdemes inkább számolni,...

Mit érdemes inkább számolni, a kalóriát vagy a fehérjét és szénhidrátot?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a kalóriát, mert lényegében az az "összesített" mennyiség, amit eléget a szervezet. De volt, ahol viccesen megjegyezték, hogy hiába eszik valaki naponta 2 bigmacet, nem fog fogyni.. szóval akkor most hogy van ez?
2011. júl. 24. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én úgy fogyókúrázok, hogy számolom a kcal-t is (naponta max 1400), de azt az 1400-at próbálom fehérjével kitölteni. Tehát, mind a hármat figyelembe veszem. Reggelire szoktam szénhidrátot enni, utána már csak olyan cuccokat, amikben sokkal több a fehérje.
2011. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

[link]

Na?

Biztos, hogy nem kell megcserélni a szénhidrát és fehérje arányát? Ez így szerintem kb okés.

2011. júl. 24. 23:41
 13/15 A kérdező kommentje:

23:32

Emellett mennyit/milyet sportolsz, milyen eredményeid vannak eddig? Köszi

2011. júl. 24. 23:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Kb. 40 percet futok (de élvezem, mert zenét hallgatok közben, az pedig eltereli a figyelmemet), utána szoktam ugrálni egy régi kanapén kb 10 percet (folyamatosan nagyon nehéz ugrálni ám) és ezeken kívül gyakran csinálok felüléseket, pilates gyakorlatokat, de ezeket nem sokáig, mert unalmasak.

Ja és sokat sétálok...

2011. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Futok heti 3x40perc előtte meghallgatok egy-két zeneszámot és akkor azt éneklem magamba 4 kört szoktam futni :D Meg kondiba járok persze:)
2011. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!