Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás+Hasizom, hogyan?

Fogyás+Hasizom, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves srác vagyok, rendszeresen járok edzésre (foci), ahol viszont felsőtestre nem nagyon gyúrunk, csak teljesen alapdolgokat (felülés,fekvő,törzsemelés), de abból sem sokat... és van egy kis súlyfeleslegem... kb 4 kiló... ezt szeretném leadni, és szeretnék hasra gyúrni még pluszban, hogy kockásodjon... 176 cm és 68 kiló vagyok...

Esetleg valami tippek? pl diéták, otthoni edzések stb.. focin kívül még járok futni napi 20 percet és kis szünetekkel 200 hasprést tolok... szóval inkább vmi diéta féleség kelle.. tudnátok adni tippeket?


Előre is köszi! :)


2011. júl. 24. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta jársz 20 perces futásokra és mióta csinálod a 200 hasprést? Van már valami eredménye? Szerintem keress a neten letölthető Schobert Norbi tornát,ez nem csak sima hasprés hanem sokkal megerőltetőbb torna. Én lány vagyok,naponta először 50 hasprést csináltam aztán 100at de nem volt túlságosan látható aztán elkezdtem a Rubint Réka tornát amivel sokkal látványosabb eredményt értem el mert nem csak azokat az izmokat dolgoztatja meg amiket az egyszerű hasprés.

Ha van rá pénzed esetleg járj konditerembe,ott még látványosabb eredményeket érhetsz el. Szerintem diétázni felesleges,esetleg tartsd be a napi 3-szoros étkezész (reggeli,ebéd,vacsora) ekkor tartalmas ételeket egyél és a 3 között ne egyél semmit! És a kenyeret/kenyérféléket hanyagold mert azok nagyon hízlalnak.

2011. júl. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy hasazik valaki nem lesz laposabb kockásabb hasa. Hasazni kell, alap dolog nem ezért. Ha leadod azt a 4kg-ot akkor elő is fog tűnni a hasad, tehát egyszerre két legyet fogsz csapni.

Amire te is rájöttél neked étrend kell! (a válaszolónak meg étrend és edzésterv)


Milyen a jó szálkásító étrend? Legfontosabb dolog, hogy kevesebb kcalt vigyél be mint amennyit felhasználsz! Második dolog, úgy kell összeállítani az étrended, hogy reggelire jusson a legtöbb szénhidrát/legkevesebb fehérje, vacsorára meg pont fordítva tehát a legtöbb fehérje/legkevesebb szénhidrát.

Honnan tudod, hogy mennyi a kcal felhasználásod? itt egy elég jó becsült értéket fogsz kapni: [link]

Csakis a súlytartáshoz szükséges kcalt nézd meg, az összes többi ezen kívül felesleges. Ha megvan pl kijön, hogy 2700kcal... ebből vonj le pontosan 500-at, így megkapod, hogy pl. 2200kcallal gazdálkodhatsz. Ha ez megvan felmész ide és összeválogatod úgy az étrended, ahogy javasoltam: [link]

De mivel eléggé soványka vagy így is érdemes ezt is átnézni: [link]


Ha ilyeneket, hogy fekvő, törzsemelés csináltok ott edzésen, akkor otthon csak egy picit egészítsd ki, húzódzkodásokkal és tolódzkodásokkal. Ennyi, ha mindent jól csinálsz és betartod hamar lemegy az a 4kg és kockás is lesz a hasad.

2011. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A futást meg a hasprést kb 2 hete csinálom +ba az edzés mellé.

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!

2011. júl. 25. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!