Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm/93kg férfi vagyok. Le...

175cm/93kg férfi vagyok. Le akarnák kicsit fogyni, de már hozzá állni is nehéz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A dolgot nehezíti, hogy én tipikusan az az ember vagyok, aki belenéz a tükörbe, és azt mondja: Hú de kövér vagyok ezért enni kell valamit. :(
2010. júl. 1. 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor egyél, csak ne édesség legyen...utána meg irány sportolni ;)
2010. júl. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen az is segít ha mást eszel mint eddig. Keress pl igen alacsony kalóriatartalmú kekszet (pl. Korpovit), illetve gyümölcsök, amit büntetlenül lehet rágcsálni szinte minden mennyiségben.
2010. júl. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi 5-szöri étkezés (nem kipukkadásig, csak éppen, hogy jól érezd magad) Ebből 2 legyen laktató-tápláló (reggeli, ebéd) a többi light-os.

kerüld a cukros dolgokat, kenyeret és tésztát (ne iktasd ki teljesen, csak ha lehet, délelőtt fogyaszd)

Sok szénsavmentes víz, üres tea, gyümölcs, zöldség.

Ja és mellette sport!


Mindig annyit szedj a tányérodra, amennyit meg bírsz enni... annak a felét.


Sok sikert és kitartást

2010. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sport. Anélkül nem fog menni.
2010. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el, milyen kockázatokat hordoz magában, ha kövér vagy. (Cukorbetegség, infarktus, agyvérzés stb.)

Olvasd el, milyen betegségeket lehet kapni attól, ha cukros-lisztes kajákkal meg műanyaggal tömi magát. Vagy elmegy az étvágyad, vagy kiderül, hogy nagyon vakmerő ember vagy.

2010. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!