Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a francért nem tudok...

Mi a francért nem tudok fogyni még mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3,5 hónapja naponta másfél órát tornázok és biciklizek.A napi kajám sose haladja meg az 1500 kalóriát.Reggelire mindig zabot eszek 1 dl tejjel.Ebédre amit itthon főznek, de kevesebbet.Vacsorára van amikor dinnyét, egy zsemlét, főzeléket kenyér és mindenféle szénhidrát nélkül.

Mi a baj velem?Nem hiszem el, hogy pont nekem nem sikerül.Annyira akarom, teszek érte nem is keveset minden egyes napon!!!!

Mielőtt elkezdtem egészségesebben élni, és diétázni ill. sportolni volt, hogy este 9-kor megettem három szelet bundás kenyeret és rá fél liter csokipudingot is ettem.Nem értem...Nagyon sokat változtattam az életmódomon és mégse fogyok?

Nincs olyan sok feleslegem 5-10 kg.153 cm magas vagyok és 17 éves.


Köszönöm a válaszotokat, segítségeteket!


2011. júl. 25. 23:24
 1/7 anonim válasza:

anyagcsere függő az egész. Én most kezdtem el fogyókúrázni (175centi, 16/F, 74 kiló)


Nekem csak annyi, hogy reggel reggeli(1 szelet barna kenyér) délben főtt kaja, vacsi meg este 6, fél6 között van(akkor sem eszek sokat)

napi 4x25 felülés, 4x8 fekvőtámasz, heti 3x 2km futás

2011. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, az hogy fogysz-e természetesen nem csak kilófüggő, ezért legelőszöris arra lennék kíváncsi, hogy az alakod változott-e a folyamat közben. Ugyanis az edzés erősíti az izmokat, így ha kevés felesleged volt még az is elképzelhető hogy az eredeti súlyodhoz képest még fel is szedj, de közben szépen szálkásodjanak az izmaid, csökkenjenek a centimétereid.
2011. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nincs is felesleged, csak te beszéled be magadnak, akkor pedig nem fosz fogyni, ez nyilvánvaló!
2011. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az anyagcserém kifogástalanul működik.Minimum napi egyszer maximum napi háromszor megyek wc-re.

És hogy formálódtam-e, vagy fogytam-e centibe?A válaszom nem.

2011. júl. 25. 23:50
 5/7 anonim válasza:
Szia. Én is így voltam 2 hónapig, aztán elhatároztam magamban , hogy menni fog bíztam magamban és sikerült:)
2011. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De kérdező, az anyagcsere nem azt jelenti, hogy hányszor wc-zel egy nap.

Hanem a sejtszintű anyagcsere a lényeg.

Pl. a légzés is egyfajta anyagcsere.

2011. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a 153 centidhez mekkora a súlyod?:)
2011. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!