Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? (Kérdés blaaaaa...

Ez lehetséges? (Kérdés blaaaaaaabla)

Figyelt kérdés

Lehetséges az aki most, tinédzserként nagyon szép, vékony, úgymond bármit megehet, mégsem hízik, az elbízza magát, soksokmindent eszik, és hízik csak nem veszi észre és mire észreveszi már nagyon-nagyon duci lesz?

Azért kérdezem mert baromira féltékeny vagyok az egyik ilyen osztálytársamra és érdekel hogy később neki lesz-e rosszabb.:D


2011. júl. 28. 07:43
 1/9 bix ***** válasza:
100%

ezt nevezem. féltékeny vagy és kíváncsi vagy hogy később majd jó sz@r lesz e neki? szerintem inkább sportolj, azzal nem lősz mellé, ne féltékeny legyél hanem élj aktívan.


egyébként meg jah. van rá esély. fiatalon a hormonszint, a növés stb tud érdekes dolgokat tenni. később neccesebb.

2011. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Nekem gimiben volt egy barátnőm, aki 45 kiló volt és kb. 170 cm magas. Én a 164 centimhez voltam 55 kiló, ami akkor nekem nagyon soknak tűnt.

Néhány év múlva egy időben szültünk (2 nap eltéréssel).

Azután sokáig nem találkoztunk, de amikor legközelebb összefutottunk, nekem volt két gyerekem és a súlyom még mindig 55 kg volt, a barátnőmnek volt 4 azaz négy gyereke és közel járt a 110 kilóhoz.

Egész gimi alatt irigyeltem az alakját.

2011. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nemleszólni.:D

nem vagyok egy szárazföldibálna, csak azért kiváncsi vagyok hogy aki eddig különbnek érezte magát vissza kaphatja-e esetleg.:D

amúgy rajta vagyok az ügyön;)

2011. júl. 28. 07:56
 4/9 A kérdező kommentje:

az előző az első válaszolónak ment^^

második válaszoló: hmmm. ez elgondolkodtató. szerencsés vagy;)

2011. júl. 28. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek, de én már csak azért se irigykednék rájuk, mert mindent enni és nem hízni? hát ott valami gáz van belül.
2011. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Simán meg lehet csinálni csak idő, akarat és állóképesség kell. Heti 6 2,5 órás erőedzés mellett egy kislány nem tud annyit zabálni, hogy hízzon... bár lehet első edzés után meg is halna :D


A féltékenység nagyon jó, ha beleforgatod az edzésbe! Ha van egy cél amit le kell gyűrnöd akkor az sok erőt tud adni!

Az én javaslatom: iratkozz be valamilyen sportra. Lehet az küzdősport, szertorna, röplabda tök mindegy de valami értelmes legyen ne ilyen zumba meg punciszellőztetés.

2011. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4. válaszoló:

suliidőben jártam heti 1x társastáncra, még1x tömegsportra(itt vagy kidobóztunk, vagy röpiztünk, vagy floorballoztunk,vagy kosaraztunk) és még1x jártam ilyen modern tánc szerűségre, pluszban oda és visszafele is gyalog mentem suliba ami úgy kétszer 2 km. és így vagyok 163 cm és 63 kg.

2011. júl. 28. 08:42
 8/9 A kérdező kommentje:
a társastánc 2 órás volt, a tömegsport másfél órás és a modern tánc is másfél órás.
2011. júl. 28. 08:43
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha azt hiszed ez elég akkor tévedsz... ha tényleg elég lenne, akkor nem 63kg lennél. És ez csak suli időbe megy, neked olyan sport kell amit folyamatosan tudsz űzni.
2011. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!