Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy hét alatt...

Hogyan lehet egy hét alatt lefogyni legalább 1kg? (:

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 163cm és 50 kg...
2011. júl. 28. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

1kg? Most komolyan szerinted 1kg mennyire fog számítani?


Mozogj, azt csá, kiürülnek a tápanyagok az izmaidból ezáltal vizet fogsz veszteni máris lement az az 1kg.

2011. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:

a leghatásosabb módszer a futócipő... napi szinten tessék elmenni mozogni intenzíven, bár nem fog menni de 1 óra köré kéne kihozni az edzést, mellette egészségesen enni, fehérlisztet péksütiket, cukros vackokat, zsíros kajákat mellőzni, zöldség gyümi natúr húsok, stb bármi ami egészséges. napi 5 étkezés, csökkentett kalóriabevitel, sok fehérje.


[link]


1200 alá ne menj/nap mozogj sokat, és menni fog.


kajákat meg kcal.hu.n pl meg tudod nézni alapanyagok szerint mi mennyi

2011. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.(:

Légyszíves normális válaszokat küldjetek.:D

2011. júl. 28. 10:54
 4/4 anonim válasza:

összesen 1 kg-ot szeretnél fogyni? Mert annak igazából látható eredménye nem lenne. :S

Ha fogyózol az első egy-két kiló, sokkal könnyebben megy le, mivel akkor szinte csak vizet veszítesz, tehát ez nem lesz látványos.

Egyél kevesebbet és lehetőleg 6 után ne. [link] ide ha beírod az adataid kiadja, hogy mennyi kcal bevitel szükséges a fogyáshoz.

Emellett döntsd el, hogy honnan szeretnél fogyni. Arra részre csinálj valami tornát. Rubint Rékának 5 perces tornái vannak a neten, az naponta kibírható :) Ha mindenhonnan szeretnél egyaránt fogyni, akkor fuss, az legalább formálja is az alakot.


Emellett elméletileg nem kellene fogynod a kg és magasság alapján, bár én is ekörül vagyok, mégis fogyni szeretnék, tehát megértem :D

2012. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!