Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és nagy a seggem...

Fiú vagyok és nagy a seggem hogyan lehetne lefogyni seggre?

Figyelt kérdés
nagyon zavaró többször cseszegettek már érte...
2011. júl. 28. 11:38
 1/4 bix ***** válasza:
100%
ahogy tokáról karról és hátról is. diéta és intenzív mozgás. el kéne menni kocogni és normálisan kajálni, de pl ha súlyzós edzéseket is beiktatnál...
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Több otthon végezhető fitness dvd-t adtak ki ennek orvoslására (pl. Cindy Crawford, Norbi, Rubint Réka). Az ne zavarjon, hogy esetleg nőknek készült filmeket találsz, a programok nemtől függetlenül használnak, csak erő és kitartás kell hozzá. Esetedben a fenékgyakorlatokra kéne rámenni. Az elején lesz majd izomlázad, de idővel már meg sem érzed, csak az eredményt fogod tapasztalni.


Egyéb javaslat: kevesebb ülés és nass, több mozgás. Lépcsőzés, guggolások, csípőemelés.

2011. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
a zabáláson kéne először változtatni.:)
2011. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:
74%
második: "Esetedben a fenékgyakorlatokra kéne rámenni." minek azt mond már meg... vagy te feltaláltad a helyi fogyást? mert akkor az tuti egy nóbelt megér, de szerintem kettőt is... ha meg nem akkor ezeket a gyakorlatokat meg a popsiformáló dvd-ket kenheti a hajára, fogynia kell, azt pedig nem ő hanem a genetika szabályozza ahogy a hízást is...
2011. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!