Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki 1 év alatt...

Van itt olyan, aki 1 év alatt szabadult meg 20 kg-tól?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltad?
2011. júl. 28. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6.hónapja Updateozom és eddig 18 ment le,gondolom 1 év alatt meg lesz simán a 20 kg.:)
2011. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én, egészen pontosan 8 hónap alatt. De tekintve, hogy havi 3-5 kg fogyás még egészségesnek mondható, akár gyorsabban is sikerülhetett volna.


Heti 3-4 x 30-40 perc futás, néha konditerem, diéta. Napi 5x étkezés, vacsorára már csak fehérje, tehát sovány túró, 0%-os joghurt...Ebédre mindig főtt étel, lehetőség szerint párolva, grillezve, olaj nélkül sütve. Sovány húsok (csirke, pulyka), sok zöldség, kevés liszt, tészta.

2011. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Leírjátok azt is, hogy kg-ról indultatok?
2011. júl. 28. 12:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok és 85kg-ról indultam.
2011. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kanóc válasza:

19 kilót fogytam egy év alatt (én is 85-ről kezdtem).

Megfeleztem az ételadagokat, azaz nem repetáztam. Igyekeztem kicsit több zöldséget és gyümölcsöt enni.

Elhagytam a cukrot a kávéból és a teából.

Futottam 2000 km-t.


A fogyás nem volt egyenletes: az első 5 kiló egy hónap alatt ment le, a második 5 kilónak 3 hónap kellett; később még lassabb lett a folyamat, sőt két hónapja meg is állt a fogyás, pedig 5-6 kilót még le kéne adnom.

2011. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok, 70 kg-ról indultam.
2011. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy év alatt, 30-32kg fogytam le. Hogy csináltam? Ésszel, nem hallgattam a hülye sztárdiétákra.
2011. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

15 kgot fogytam 9hónap alatt. Remélem nemsokára meglesz a 20 is.:)

85król, most 70 vagyok, de 65 a cél.


A mértéktelen evészettől hízunk el, ezért a megoldás a mértékletesség. Napi 5szöri étkezés, kevés szénhidrát, minimális cukor. Semmi csodapirula nem kell hozzá. Ha ezzel fogysz, akkor utána sem fogod visszahízni. Igazából az alapjától kezdve kell megváltoztatni az étkezési szokásokat. Nem fogyóztam végig ezt a kilenc hónapot, viszont ezeket a rossz szokásokat mind letettem. Nem eszek egyfolytába, nem nassolok folyton, és nem az az első, hogy a leegészségtelenebb kajához nyúlok ha megéhezem. Ha ezekre odafigyelsz már sikerül leadnod jópár kilót, aztán ha közbe beiktatsz olyan heteket, amikor tényleg alig eszel szénhidrátot, cukrot, inkább zöldségeket és fehérjét már olvadnak is le a kilók :)

2011. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30-at fogytam fél év alatt... A módszert nem ajánlom.
2011. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!


Utolsó:

Mi a módszered? Kérlek, oszd meg velem! :)

2011. júl. 28. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!