Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki hatalmas...

Van itt olyan, aki hatalmas súlytól szabadult meg, +50-60-70 kg-tól?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várnék, mennyi idő alatt sikerült, mennyire volt lelkileg megterhelő, mennyit változott az életminősége, a bőre visszahúzódott e!
2009. nov. 19. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú , ez engem is érdekelne mert rám is ez vár:(((
2009. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is le kell adnom kb 60 kilót (de több is beleférne, viszont nem akarok gebe lenni) már le is adtam 10et, semmi extra csak sokkal kevesebbet eszek meg szelíden szobakerékpár minden nap, csak éppen lelkileg tönkremegyek benne. Ezért nagyon jó lenne mások sikeréről olvasni, hogy erőt merítsek. És nem -10 -30 kg-os fogyásról hanem kifejezetten hatalmas többletvesztésről... remélem van itt valaki!
2009. nov. 19. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én két részletben adtam le összesen kb 45 kg-ot... 119 kg voltam, amikor elkezdtem "norbizni", akkor leadtam 15 kg-ot, majd abbahagytam az egészet... aztán legközelebb mikor nekiálltam 110 kg voltam ( visszajött pár kiló) és akkor olyan 1,5 év alatt fogytam le. Most 72 kg körül vagyok, de lenne még mit leadni. ( a magasságom 167 cm ).

Az update módszert követtem, de nem elvakultan, tehát nem vettem méregdrága norbis cuccokat mindig. A lisztet és a cukrot kiiktattam az étrendemből. Sok gyümi, sok zöldség, rengeteg mozgás. (szobabicikli, taposógép)


A bőrömet eléggé megviselte, sajnos a mellemet is... de inkább ez, minthogy a túlsúly miatt elpatkoljak. :(

Az elején lelkileg is nehéz volt, de amint látszott az eredmény, és jöttek a visszajelzések, sokkal könnyebb lett. Hatalmas erőt tud adni, hogy mindenki dícsér és csodál. A mai napig mondogatják, hogy rám sem lehet ismerni.


23/L

2009. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azta! Nem semmi vagy, le a kalappal előtted! Azt én is tudom hogy pl a mellemnek annyi: már gyűjtöm a pénzt mellplasztikára (nem szilikonra hanem felvarrásra, korrekcióra) de a hasam miatt baromira félek hogy lógni fog rajta a bőr. Neked lóg rajta?
2009. nov. 19. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit igen, de nem olyan vészes. Bár gondolom az is számít, hogy még csak 23 éves vagyok, rugalmasabb a bőröm. De mindig kenegettem mindenfélével, valamint nagyon sokat ittam.
2009. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

én egyszer lefogytam 23 kilot, de mindet visszahíztam, mert hedonista vagyok, és önulalmam is annyi, mint egy bagzó nyúlnak!

de ajánlhatom a hazipatika.com -t, ott orvosi tanács, és vélemény is van! Csak írd be a keresőbe a fogyókúrát!

2009. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod segítek lelkileg :) Írj privit nyugodtan:)
2009. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam a kisfiammal hiztam 50 kg-ot. Amugy sem volta soha karcsu, 90 kg voltam, tehat 140- re hiztam. Ennek voltak egeszsegügyi okai is, mert vesekövem volt, ettöl vizes lette. Csak 10 kg viz volt rajtam, ami szülössel le is ment, plussz a magzatviz,es akisfiam sulya 3,5 kg. Otthon, hogy jobbanmozogtam, lement megint tiz kilo, tehet lefogytam 120 kg ra. Aztan rendszeres lett a mensim, elkezdte zabalni, megint hiztam 20 kg ot. El voltam tozulva, a ferjem nem szolt semmit, de lattam rajta, hogy ketsegbe van esve, ezert belevagtam egy kemenydietaba. 1500kcal ettem csak egy nap, kenyerböl keveset nagyon, nasi kizarva. Fel ev alatt leadtam 40 kg-ot. Akor meg nem sejtettem, de egy honap mulva, amikor raalltam a merlegre, es5 kg al többet mutatott, mar tudtam, hogy ez nem dieta kell, hogy legyen, hanem eletmodvaltotatas. Igy is tettem. Nagyjaboltartom a sulyo, 1-2 kg ingadozassal, es neha meg egy kis csoki is belefer. Akinek ennyi sulyfeleslege van, az nem tud csak teljes eletmodvaltoztatassal lefogyni tartosan. Kerdezzetek meg egy orvot.
2009. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!