Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz bajom ha nem eszek ebédet?

Lesz bajom ha nem eszek ebédet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, nem fogyni akarok, csak egyszerűen nem vagyok éhes.. Korog a gyomrom, de mégse birok enni.. Reggelit eszek, csak nagyon keveset (fél kakaós csiga) Ebédet nem, de vacsit normálisan?
2011. júl. 29. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb ez ahogy te eszel jó esetben úgy kéne hogy egy kiadós reggeli,mivel az ad lendületet a naphoz,aztán mindenképp fött étel délben és vacsi,az lehetőleg ne legyen nehéz kaja.Szokták mondani egyél reggel mint egy király...

Amúgy a föttétéel fontos szóval semmiképp se csináld h nem eszel.Ha nem mindennapos ez h nem eszel ebédet akkor még nincs gáz,de ha kiiktatod huzamosabb ideig akkor a gyomord bánja és nem éri meg.Úgy tönkrevághatja a beleid a sok "szar kaja" hogy utána örök életedben megsínled lehet h hasmenéses leszel és állandoan a legroszabb helyeken is rádjön sőt puffadsz állandoan.Szóval..probáld meg magad rászoktatni a normális étkezésre a saját érdekedben.

2011. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%
Igen ha nem eszel ebédet akkor a bőröd színe elsötétül (ellentéte mint Michal Jacksonnal..)és néger leszel
2011. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lesz
2011. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Veky válasza:
Szilvásbuktát egyél, mert azt szeretem! :D
2011. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem szeretem a szilvás buktát :D

Amúgy akkor jön ez rám, amikor anyukám dolgozik :D Az a lényeg hogy olyankor mindig együtt eszünk, és ha nem kívánok valamit, akkor rámerölteti.. Ez azért van, mert vékony vagyok, és csak vigyázni akar rám, hogy rendesen egyek.. Ha nincs itthon senki, akkor nincs késztetés, nincs ebéd! Ez kb. heti 3-4-szer van.

2011. júl. 30. 14:20
 6/6 anonim válasza:

egyél már most mit majomkodsz? nem vagy te csita. uhhh-uhh-uh-uh-uhhh. banán. egyél.

erőszakold le aztán jól van.

2011. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!