Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem a mai napon?

Sokat ettem a mai napon?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne bunkózzatok, nem tudom reálisan felmérni, ugyanis a hasam feszül, mintha nagyon sokat ettem volna.


Reggeli: 3 szelet tk. kenyér rajta 1-1 szelet felvágottal, sajttal.

Tíórai: 4 db. átlagos méretű szilva

Ebéd: egy grillcsirke egyik melle

Vacsora: 1 mélytányér lecsó


2011. júl. 30. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]



meg a jó édesanyja annak, aki szerint ez elég vagy sok....


kérdező, te meg emeld fel a lusta valagad és menj sportolni, a koplalást meg felejtsd el

2011. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10:42 - honnan a f@szból szeditek ezt a sok gyümölcs hülyeségeket, nemértem.


Nagyon keveset ettél. Reggelire amúgy is többet kellene enned. Az a tizórai az semmi nem volt. Ebéd az jó, csak valami zöldséget (rizsát) nyomhattál volna mellé. Vacsora se rossz, inkább lecsó, mint valami marhaság amit az (agy)fogyisok irkálnak itt.

Szóval reggelire meg tizóraira egyél többet.

2011. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem tudom, minek bántotok, nem is ismertek, de azért már jól leszűritek, hogy egy anorexiás 40kilós koplalós liba vagyok. Hatalmas családi tragédia van, hol keveset, hol sokat eszek, bőgök egész nap, nincs idegzetem a fogyúkúrával és a sporttal foglalkozni. De köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 31. 16:09
 14/15 anonim ***** válasza:
ha nincs idegzeted a sporthoz és a fogyókúrához, akkor ne azon agyalj, hogy a koplalómenüd sok volt
2011. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
csak megkérdeztem, bocs, hogy élek. most kívánnék valamit, de inkább nem teszem.
2011. júl. 31. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!