Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem a mai napon?

Sokat ettem a mai napon?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne bunkózzatok, nem tudom reálisan felmérni, ugyanis a hasam feszül, mintha nagyon sokat ettem volna.


Reggeli: 3 szelet tk. kenyér rajta 1-1 szelet felvágottal, sajttal.

Tíórai: 4 db. átlagos méretű szilva

Ebéd: egy grillcsirke egyik melle

Vacsora: 1 mélytányér lecsó


2011. júl. 30. 23:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hany eves vagy...?
2011. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

16L

és ma a torna is kimaradt... sőt az elmúlt napokban kimaradt. Nagyon szét vagyok csúszva lelkileg, nincs is időm, enegiám, kedvem foglalkozni a kalóriaszámlálgatással.

2011. júl. 30. 23:37
 3/15 anonim ***** válasza:
a reggeli, meg a vacsi szerintem kicsit sok.:D
2011. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kevés
2011. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont jó. Fehérjéből lehetett volna több, de ez most így sikerült.
2011. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát, a lecsóban volt egy kis tojás meg tejföl - hahaha. Amúgy tényleg nincs most lelki erőm ezen kattogni, de golnap próbálok odafigyelni.
2011. júl. 31. 00:34
 7/15 A kérdező kommentje:
meg a lecsó nem púpos tál volt, hanem inkább csapott. mindegy, akkor is sok volt :/
2011. júl. 31. 00:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze, h puffad a hasad, mivel nem eszel. Menstruálsz még? Mert ilyen koplalás mellett hamarosan búcsút vehetsz tőle.


Kcalban kb 500-at ettél. Mivel fejlődésben vagy, ennek a 3x-át meg kéne enned, minimum. Sebaj, ha a szüleid észreveszik, mit csinálsz (remélem, mielőbb), elvisznek dokihoz, és az majd hízókúrára fog. Na, akkor hogy fog feszülni a hasad, de magadnak köszönd.


Ja, nekem hasonló koplalás miatt kimaradt a mensim, semmi izmom, semmi seggem, minden bordám kiáll. Amint eszek, felpuffadok, a zsírostól hányingerem van (meg kb. mindentől), hullik a hajam. Ha le kell futni öt percet, meghalok, stb-stb-stb.


Sürgősen kezdj el enni, mert ebből később óriási problémáid lesznek - de miért is tépem a szám, úgyis lesz@rod.

2011. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és közlöm, h a négy éves unokahúgom többet eszik. Sőt, egy normálisan kajáló kétéves is.
2011. júl. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
szerintem is jó csak ebédnél egyél sok gyümölcsöt vacsoránál sok zöldséget :)(persze nyersen!) sok sikert
2011. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!