Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vissza fogom hízni? 15/L

Vissza fogom hízni? 15/L

Figyelt kérdés
Ha elértem a kívánt súlyt, súlytartásként olyasmiket ennék, mint diéta alatt, csak többet, h ne fogyjak tovább, és egyszer-egyszer sütit, tésztát, ilyesmit (keveset), akkor egy idő után visszajön vagy megmarad a súlyom? 170cm vok és 60kg-ról 53kg-ra fogytam 6hét alatt (51kg-ra szeretnék, szal még nincs vége, csak elkezdtem ezen aggódni)
2011. júl. 31. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és még annyi, h egészséges kajákat ettem és 5x kicsiket
2011. júl. 31. 20:00
 2/6 anonim ***** válasza:
sportolás?
2011. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 hónapig taposógépeztem minden nap 1 órát
2011. júl. 31. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egészséges, változatos étkezés mellett rendszeresen mozogsz is, szerintem tartani fogod az elért súlyt és az alakodat is!

16/L

2011. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
néha néha nyugodtan lehet enni ilyen dolgokat. viszont a sportot ne hagyd abba, alapból jó az embernek ha mozog valamit, plusz úgy viszont lehet elfogsz tunyulni stbstb.
2011. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha a fogyókúrád alatt megszokott mozgást nem hanyagolod (esetleg még növeled is), és ha az "egyszer-egyszer" tényleg nem válik újra rendszerré, tehát nem szoksz vissza az egészségtelen életmódra, akkor teljesen rendben lesz a súlytartás.
2011. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!