Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon kevés volt mára?

Ez nagyon kevés volt mára?

Figyelt kérdés

Délelőtt keltem, és ettem 1 limeot, ez volt a reggelim.Azután cardio-partyztam 50 percet.Ebédre megettem 150g csirkemellet, 1 paradicsomot és 1 szelet görögdinnyét.

Vacsorára 70g zsírszegény túrót és 1 almát ettem.

Délután voltam edzeni 1,5 órát.

Ennél többet szoktam enni, de ma így alakult az étkezésem.


2011. aug. 2. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, ez elég kevés. most nem számítgattam, de olyan 800kcalnál nem lehet több. viszont ha ennél többet szoktál enni és rendszeresen, akkor háromhetente egy nap koplalósdi belefér. ilyen melegben nem is csodálom,hogy nem kívántad az ételt :) de még nincs vége a napnak, csak hat óra van: ha megéhezel, a következő egy órában nyugodtan egyél még egy joghurtot (:
2011. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon-nagyon kevés főleg hogy 50+másfél órát edzettél.
2011. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem volt sok.


off: cardio party-t netről töltötted? ha igen, tudnál nekem linkelni?:))

2011. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem netről töltöttem, van egy zumba szettem, amit ajándékba kaptam, internetről lett megrendelve, külföldről, és van közte egy cardio party-s cd.Sokan mondják, hogy nem ér semmit a zumba, de szertintem jól kifáraszt, meg jobban is szeretem, mint pl. a szobabiciklit, mert nem olyan monoton, meg hamar elmegy az az 50 perc.:)

Viszont fent van a neten is, innen szerintem le tudod tölteni:

[link]

2011. aug. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!