Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig bírjátok édesség nélkül?

Meddig bírjátok édesség nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem a rekordom 1 hét.Egyszerűen nem bírom tovább édesség nélkül, a héten teljesen jól megy a diéta, aztán hétvégén bekajálok elég rendesen édességből.Ez így megy, és így csak a súlyomat tartom.Nincs valamilyen gyógyszer vagy valami, ami csökkenti az édesség utáni vágyat?
2011. aug. 3. 22:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, mi számít édességnek. Mert pl gyümölcsjoghurtot, vagy gyümis bébidesszertet vagy fahéjas corn flakest kb 2 naponta szoktam enni, nem azért, mert nem bírnám ki nélküle, hanem csak úgy, mert szeretem, és mivel sokat mozgok, nekem megy a fogyás így is. Csoki meg süti nélkül akár hónapokig is kibírnám, úgyis csak lelkiismeret furdalásom van tőle...
2011. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Egy napig sem. Minden nap eszek csokit/édeset - de kcaldeficiten belül.
2011. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
59%

Hát nekem a legtöbb idő az kb 2 hét volt. Már majdnem leszoktam róla, erre valaki megkínált sütivel és nem tudtam neki ellenállni. Azóta megint folyamatosan eszem..:S

Hát én azt hallottam, hogy a króm tabletta csökkenti az édesség utáni vágyat. Nem tudom igaz e. Egy próbát megér. :)

2011. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Én két-három napig. :$

De nagyjából áttértem az étcsokira (talán kicsit kevésbé hízlal...), meg igyekszem legalább kevesebbet enni...

Teljesen elhagyni nem tudom, egyszerűen nem megy. :P

2011. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem tartok itthon édességet, csak alkalmakkor. Ha eszek egy kocka csokit, onnan már nincs visszaút. "csak egy kocka, mégegy nem fog megártani.." És ez így megy addig amíg el nem fogy. :D
2011. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A króm tabletta igaz! Én szedtem 2 hétig júliusban és egyáltalán nem kívántam az édességet, de legfőképpen a csokit nem... Pedig ezelőtt én is sok édeset ettem. De abban a 2 hétben volt h anyum vett magának bolti somlói galuskát, kínált volna meg de egyszerűen nem éreztem rá vágyat, hogy egyek belőle. Úgyhogy 3 hete nem ettem már csokit! Nagyon szuper! Ajánlom a króm tablettát, mondjuk megvan az ára. 30 db van benne 2500 ft körül van, bár amit mi vettünk a pingvin patikában le volt árazva 650 ft-ra mert júliusban lejárt a szavatossági ideje, így még pont be tudtam szedni, mert naponta 2 kell, ám nagyon rossz ízű :) Élesztő...
2011. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
74%

jót röhögök a kérdésen:D:D

hát én egy napig sem,persze nyilván nem halnék bele ha valamiért nem ehetnék, de mivel a nővérem tömi két pofával ezért van itthon mindig. Amikor fogyóztam azt csináltam,hogy beleszámoltam a napi kálciumbevitelembe (ezt úgy képzeld el,hogy minden nap ettem 3 kocka étcsokit,ez elég volt, de ennyi nekem kellett) és így is sikerült fogynom 15 kilót,most már csak súlyt tartok, de ugyanígy csinálom, szerintem ez így okés,persze mellett futottam,kézilabdáztam,tornáztam,bicikliztem, miegymás

2011. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
*kalóriabevitelt akartam írni bocsi,csak kicsit fáradt vagyok
2011. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 éve nem ettem édességet
2011. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Kb a két egymást követő főétkezés közt. NA annyit birok. De azt hallottam egy csudadokitól,hogy a króm nagyon csökkenti a vágyat. Asszem aranymozsár biokróm. Én nem próbáltam.
2011. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!