Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyagilag hogy bírjátok a...

Anyagilag hogy bírjátok a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Nekem semmi bajom nincs az egészséges/diétás ételekkel az árukon kívül.Nagyon nagyon szeretnék egészségesen élni, csirkemellet, és salátákat enni, tönkölylisztet meg nyírfa vagy esetleg barna cukrot.

Sokat hallottam a Norbi update termékekről, és rengeteg jó tapasztalatot is hallottam de számomra ez megfizethetetlen.

Az edzőterembe járás is drága megoldás, úgyhogy sportolok itthon.Tornázok meg ilyenek.

Hogy oldjátok meg az étkezést minimálbérből úgy, hogy az egészséges is legyen?


2011. júl. 31. 17:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Csak egészséges ételeket veszek meg, és kevesebbe kerül az én kajám, mint azoké, akik mindent megesznek.
2011. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Ráadásul nem is fogyókúrázom, szóval nem kevés ételt eszem meg egy nap.
2011. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

minimálbérből?? őszintén. sehogy se lehetne.

csak nem értem hogy akkor miért kell fogyókúráznia olyannak aki minimálbért kap. csoda hogy eszik néha néha.

2011. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Én sokkal kevesebbet költök élelmiszerre, mióta fogyózom.


Korábban vettem, de fogyókúra óta nem veszem a következőket: fagylalt, jégrém, csoki, szénsavas üdítőital, gyümölcslé, tejföl, kávétejszín, majonéz, mustár, ketchup, cukor, só, Delikát, rizs, burgonya, téliszalámi, zsemle.


Amiket veszek: teljes kiörlésű kenyér, csirkemell, csirkemellsonka, zsírszegény sajt, paradicsom, salátához valók (fejes saláta, uborka stb.), salátaöntetpor, Knor villámpác-por, ásványvíz, Danone Acitiva.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy fogyókúra előtt is többnyire a húsok közül a csirkemellett részesítettem előnyben. Sót, cukrot egyáltalán nem használok, kávét is cukor és tej nélkül iszom. Norbi update termékek nagyon jól hangzanak, de szerintem pénzkidobás az egész. A fent leírt élelmiszerek mellőzésével, illetve a felsoroltak fogyasztásával 4 hónap alatt 27 kg-ot fogytam.


Edzést egy több, mint 10 éves szobabiciklivel oldom meg (napi 1 óra), illetve a youtube-on nézhető Rubint Réka: Van öt perced? videókra tornázom.


Tehát én a fogyókúrát meg tudtam úgy oldani, hogy még spóroltam is.

Sok sikert Neked is!

2011. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem tudom, hogy csinálod!

Nekem csak a tesco-s tejre, tescos tésztára tescos vajra, legolcsóbb húsra van pénzem.Hogyan jössz ki olcsóbban, ha mondjuk a tescos tej 140 Ft ami egészséges az pedig 250 Ft?És minden egyes vásárlásnál rápillantok azokra a termékekre amik egészségesek.Drágábbak.Akkor hogyan lehet ez?Te ingyen kapod az élelmiszerek egy részét?

Tényleg egy küzdelem, hogy kiválasszam a legolcsóbbat a termékek közül, mert hónap végére is kell pénz ételre.Más hogy tudja megoldani úgy, hogy egészséges legyen és olcsó?

2011. júl. 31. 17:23
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem fogyozóm,de ha tényleg valaki fogyózni akar egészséges ételekkel akkor az drága.Régebben volt h csináltam egy kisebb fogyit,odafigyeltem mit eszek és tényleg vettem joghurtot,gyümölcsöt és sok mást....hááát az a minimum volt h kétszer annyiba került a reggelim,mint mikor szedot ettem vagy valami mást.Szerintem sok ember csinálná azt h reggel felkel,elmegy a boltba szépen lassan megreggelizik a családdal nyugodtan egészséges ételeket eszik,ebédre megföz mondjuk valami finom ebédet ami szintén egészséges,mondjuk csirkemellből,salival vacsira szintén valami,napközbe sok gyümi,de sajnos ez nem mindig kivitelezhető sőőőt,vagy az embereknek nincs pénze és nem tehetik meg vagy a rohanó életmódunk miatt örül ha reggel bekap valamit ebédet sokszor a melohelyen gyors megeszi és ha hazaesik este örül h otthon van és éjszaka nekiáll enni,sajnos ha tetszik ha nem a legtöbb ember így él.Irigylem az olyat mint a Rubint Réka aki sajáét maga osztja be az idelyét és akkor eszik és azt amit akar,ja és azt csinál amit szeret(sport).Ha több ember lenne olyan jó helyzetbe valoszinű több ember nézne ki jól.
2011. júl. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ui:Arról nem is beszélve,hogy még most oké hogy aránylag jó árban vannak a zöldségek,gyümik,de télen elég húzós megvenni öket,mondjon bárki bármit.
2011. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

hát mi is a Tesco-s tejet vesszük...

egyébként az a nagyobb baj, hogy ezek nagy része pl a tesco-s virsli meg ilyenek, nem az, hogy nem fogyókúrásak, hanem egyenesen sz@rok...és az a baj hogy nem valószínű hogy egészségesek.

de én is azt néztem, hogy már fogyni többe kerül mint hatalmasra hízni...

ha nem eszel chipset meg csokit hasonlókat, egyébként nem fontos az extra kajákat venni, pl én sose vettem mást csak fehér kenyeret, meg azt a félbarnának mondott szutykot, de mégis sikerült fogyni...én mindig azt mondtam hogy fogyni olcsóbb... persze nem úgy hogy minden nap a fitness menüt rendeljük a Norbitól, mert az megfizethetetlen és hülyeség.

2011. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én pl.eddíg vettem egy kiló kenyeret az 170 ft.Most veszem(kettőnkre)a magvas kiflit vagy zsemlét és 300 ft.

Szerintem is drágább amúgy kicsit egészségesebben enni.

Régen úgy ettem h minden kajánál 2 szelet kenyér szendónak elkészítve,aztán áttértem erre a magvas zsömire és ugy csinálom h egy kajálásra egy zsömi megpakolva mindennel:vaj,szalámi,sajt jó gazdagon+paprika,paradicsom és bőven elég egy szendó és inkább ilyet eszem többször.

2011. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

17:22 vagyok!


A "nem veszek" listából pont ezt kettőt hagytam ki: tésztafélék, tej. A tészta tele van szénhidráttal, fogyókúra alatt nem ajánlott a fogyasztása. Tejből sem ajánlott sok a zsírtartalma miatt.


Tény, hogy nem minimálbérből élek, de ha megnézed, én a spórolást a korábbi vásárlásaimhoz mérten értettem. Azelőtt naponta megettem kb. 1 Vienettát és legalább egy tábla csokit. Zsemléből, téliszalámiból és majonézből álló szendvicseket ettem reggelire, vacsorára, volt úgy, hogy napi 8-at! És persze ebédkor sem spóroltam a tésztafélékkel, amiket ma már egyáltalán nem eszek.


Csirkemellet én nagyobb tételben veszem a budaörsi Metro áruházban és lefagyasztom. Így az egységköltség alacsonyabb, mintha 0,5 kilónként venném a hentesnél.

2011. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!