Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig bírjátok édesség nélkül?

Meddig bírjátok édesség nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem a rekordom 1 hét.Egyszerűen nem bírom tovább édesség nélkül, a héten teljesen jól megy a diéta, aztán hétvégén bekajálok elég rendesen édességből.Ez így megy, és így csak a súlyomat tartom.Nincs valamilyen gyógyszer vagy valami, ami csökkenti az édesség utáni vágyat?
2011. aug. 3. 22:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%
a bio-krom tabletta nagyon jo rà (: èn szedtem,ès ameddig szeded a tablettàt addig nem eszed. ha 3 honapig szeded nem kivansz semmi edeset sot,utanna sem, hosszu ideig :DD ajànlom:DD
2011. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%

Csodálkoztok, hogy túlsúlyosak vagytok, ilyen kérdés és válaszok a fogyókúra topicban.

Nekem nincsenek ilyen gondjaim, de ha nincs akkor nincs. Nem töröm magam, jobban értékelem a rendes kaját.

2011. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Másik felét az édességre írtam, bár én is imádom, de egyszerűen nem jár rajta az eszem.
2011. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Édesség nélkül bírnám 4-5 hónapig is. De hús nélkül egy napig se!
2011. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem kell nélkülözni, elvégre cukor is kell a szervezetnek, de nem mindegy, mi és mennyi! Ha édesség, akkor étcsoki, házi lekváros kenyér, méz, gyümölcs, aszalt gyümölcs, puding, műzli szelet...Tehát nem a mars szelet a legegészségesebb..Én pl mindig kukoricapelyhet eszek tejjel, és mézet csorgatok rá. Nekem pótolja az édességhiányom, ha épp van és egészségesebb, mint a legtöbb csoki. Nem rossz a túró rudi sem, kinder tejszelet..Van választék
2011. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6%

"Meddig bírjátok édesség nélkül?"


Aztán meg csodálkoztok, hogy úgy néztek ki, mint egy nagy darab szar

2011. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Csokit k.b. havonta egyszer veszek, 9 dekásat, amit még el is felezek a férjemmel. Na de azt a 4,5 dekát egyszerre megeszem. Fekete mentacsokit szoktam enni. Sütit eszek minden vasárnap. Elég gyakran eszem mézet, de csakis reggelire. Ezen a héten még nem ettem, de van úgy, hogy minden második reggelire azt eszem. 10 deka kenyérrel és 25% zsírtartalmú margarinnal.

Szörpöket, üdítőket egyáltalán nem iszom.

2011. aug. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A 2.al ertek 1et.En is szinte minden nap eszem 1 kocka csokit,vagy vlmi aprosagot,de kcal deficiten belul.

Nyugodtan ehetsz minden nap v minden masodik nap 1 kicsit,mert igy a vegen latod mi lesz kibirod egesz heten es hetvegen meg jol bekajalsz edessegbol.

Eleinte en se ettem,mert feltem h visszahizom a kgkat amiket keservesen leadtam,de azota mar okosabb lettem:P

2011. aug. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Az biztos, hogy veszek króm tablettát, ha mindenkinek elvette az édesség utáni vágyát.:)

Amúgy nincs rajtam sok felesleg, 162cm/49kg vagyok.már csak 3-4 kg-tól szeretnék megszabadulni, de az édesség miatt nem nagyon megy, ha nem lennék ilyen édesszájú, már rég nem lenne rajtam az a 3-4 kg felesleg.

2011. aug. 4. 08:58
 20/24 anonim ***** válasza:
50%
Az adataid alapján elképzelhetetlen, hogy lenne rajtad felesleg. Ne koplalj!
2011. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!