Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi módszer! Hogy van...

Norbi módszer! Hogy van pontosan ez a számozós rendszer, illetve hol tudnék letölteni Norbi DVD-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találtam egy táblázatot [link] csak azt nem tudom, hogy a számok pontosan mit jelölnek. Mármint hogy hány órától hány óráig lehet enni a dolgokat. Ez amúgy egészséges is vagy csak fogyaszt? És nem tudjátok honnan tudnék Norbi DVD-ket letölteni? Pontos linkeknek nagyon örülnék. Előre is köszönöm!


2011. aug. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

az 1-es, amit bármikor fogyaszthatsz, a 2-es, amit délután 3 óráig, és a 3-as, amit csak délig.

szerintem nem árt, mert bármit megehetsz végülis, csak nem mindegy, h mikor. nehezítheted azzal, hogy pl csak 2es ételeket eszel, vagy dél után már csak 1-est...

dvd-t nem tudom, hol lehet letölteni

2011. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Update1:a nap bármely szakaszában fogyasztható

Update2:délután három óráig fogyasztható

Update3:délig fogyasztható

2011. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos.. a számozásos módszer már a múlté. 2 csoportra osztotta Norbi az ételeket:

-fogyási napon eheted

-fogyási napon tilos

A kövér ember nem bűnös c. könyvben vannak leírva, de gondolom a neten is fenn van? nem tudom.


A régi így volt: 1-es étel ehető reggeltől estig, 2-es étel csak 3-ig, 3-as étel csak délig.

Minél jobban akart fogyni valaki, akkor 3-ast egyáltalán nem, 2-es csak délig. Vagy csak 1-est egész nap, az volt a leghatásosabb :)

Én szerettem ezt a módszert. Fogyni is lehet, és egészséges is.

Videó... van egy linkem, keresem :)

[link]


Keress rá, isteni finom kaják és édességek vannak Update módra! :)))


Én csak ajánlani tudom, mert 3 gyerek mellett is sikerrel csinálom :)

2011. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos ez a link nem működik, már próbáltam, letölti, de ha megnyitnám, kódot kér. Esetleg neked van valami jelszavad hozzá?

Illetve találtam egy kis katyvaszt ebben a listában. A cseresznye és a sárgadinnye 1-es vagy 2-es?

2011. aug. 4. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem működik.

Akkor marad a torrent :)

2011. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudsz adni hozzá linket?:) Én nem találok..:(
2011. aug. 4. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!