Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok fogyókúrás tippeket?

Adnátok fogyókúrás tippeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék lefogyni szeptember 1-ig, de nem igazán tudom, hogy hogyan kezdjek el fogyózni? Most 156 cm vagyok és kb 54 kg, a cél az 50- 49 kg lenne. A diétát ,ár elkezdtem, de tudom, hogy ez nem elég, hanem mozognom is kellene valamit!!! milyen mozgást tudtok ajánlani a futáson kívül, ami szórakoztató is, és nem csak úgy üresben futkározok....és ha tudtok valami jó diétás étrendet, akkor léci írjátok le azt is :) előre is köszi :))) 15/L
2011. aug. 4. 22:06
 1/7 anonim válasza:

nézd, csak a szám miatt ( hogy elmondhasd h te 49kg vagy ) akarsz lefogyni, vagy azért mert van egy kis pocakod?


mert nem mindegy..

2011. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Paleolit étrend.
2011. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a szám miatt, de ez is fontos. Van rajtam egy kis súlyfölösleg, ami azért látszik, és szeretnék megszabadulni tőle, és persze izmosítani is jó lenne :)
2011. aug. 4. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
egyél szart!!!!!!
2011. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyél te XD
2011. aug. 8. 20:27
 6/7 anonim válasza:
a paleolit étrendet én is ajánlom. egyébként ezt nagyon sokan hibásan tudják, az ember nem a zsírtól hízik el, hanem a szénhidráttól. vagyis inkább a cukros és egyéb szénhidrátos ételt kell nélkülözni. olvasd el Szendi Gábor Paleolit táplálkozás című könyvét, abban sok mindent kifejt és megmagyaráz.
2011. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. aug. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!