Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket egyek ha szalkasodni...

Miket egyek ha szalkasodni szeretnek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 12:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ok. Viccet felreteve......
2011. aug. 5. 12:37
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha minden nap sportolok,de matol veszek zsiregetest elosegito keszitmenyeket akkor mondjuk 2-3 honap mulva latvanyosabb a valtozas,vagy ezek a keszitmenyek csak reklamok?
2011. aug. 5. 12:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Reklám! Ne vegyél ilyen szarokat!
2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bix ***** válasza:
látványosan segíteni egyik legális cucc se nagyon fog. intenzív intervallumos mozgásokkal- megfelelő időtartam mellett persze- bármit el lehet érni egy jól belőtt diétával
2011. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ok.
2011. aug. 5. 13:00
 16/17 anonim válasza:

tojásos vagyok. xd

Nem hülyeség, bár ha a hypochonderre hallgatsz, akkor ne egyél smit. :D

Barátom 3 éve csinálja. Még mindig egészséges. Egyszer sem kapta el a szalmonellát. Az egyetlen hátrány, hogy nincs kellemes íze, de szerintem azt ki lehet bírni.

2011. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 bix ***** válasza:
a barátod egy b@rom maradjunk ennyiben. a nyers tojást lehet hogy űbermacsó dolog nyelni, de fehérje csak igen kis mennyiségben szívódik fel. a hollywoodi filmekben is csak azért csinálják mert keménykedni kell rockynak valamivel. főzve sütve nagyságrendekkel jobban emészthető...
2011. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!