Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyok pedig nem is fogyozom?

Fogyok pedig nem is fogyozom?

Figyelt kérdés

este 18:00 után nem eszem és fogyok 1hó alatt 6kilo ment le 88ról 82re nem ártalmas?

23/L vagyok.


2009. ápr. 9. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Gondolom már itt volt az ideje!
2009. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem akartam fogyozni mert igy jol érzem magam inkább cicire mentek a kilok és jó alakom van.ettöl függetlenül.

Voltam 49-60 között 5éve és folyamatosan rosszul voltam mióta "kövér" vagyok azóta nem volt problémám.

persze tök jó hogy fogyok de elég gyorsan amitöl kicsit félek.

2009. ápr. 9. 20:19
 3/5 anonim válasza:
82%
furcsa...de amikor fogyóztam..mindent kipróbáltam..és semmi se vált be...de ez hogy este alig eszek...ez bevált nekem is...:)..és mostmár énse figyelek oda az étkezésekre..max annyi h kevesebbet eszek napközben...és így 1 hónap alatt 4-5-6 kilótól én is megszabadóltam
2009. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
a szervezeted izmokat használ tápanyagként ennyi az egész.. nagyon egészségtelen 6 után nem enni.. csak gondold el.. pl.: eszel délután 5-kor és másnap 7-8 órakor újra.. lehet, hogy zsír is megy le de a katabolizmus már este 9-10 órakor be indul... azaz izommal táplálkozik ha nincs szénhidrát..
2009. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Öszintén kedves utolsó nagyon megijesztettél mert igazábol 10:30 - 16:30 ig eszem napi kétszer keveset valamikor többet.

Nagyon köszönöm a válaszokat és utána nézek a dolgoknak.

2009. ápr. 10. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!