Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok!? Már lassan...

Miért nem fogyok!? Már lassan két hónapja fogyózom, mozgok rendszeresen, és még csak 3 kilót fogytam, és még 10-et kellene.

Figyelt kérdés

De megállt 70 kilónál, és nem is megy lejjebb. Ha nem eszek, akkor vagyok 70, ha eszek, akkor 71. Mondjuk a gyors gyaloglást most kezdtem el tegnap. Az segíteni fog? Azt minden nap fogom csinálni, suliidőben gyalog járok majd suliba. De azon kívül tornázom is, majdnem 1 órát naponta. Csokit egyáltalán nem eszem, leginkább húst és tojást. Meg gyümölcsöt. Miért nem mennek lejjebb a kilók? Már nagyon el vagyok keseredve, lassan oda fajulok, hogy egyáltalán nem eszem mérgemben, pedig az tudom hogy nem helyes.

Öntsetek belém lelket, hogy nyárra sikerül legalább még 5 kilót leadnom. Én a 65nek is nagyon örülnék júliusra. Segítsetek!!!


2009. ápr. 16. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul minden fogyókúrázónál, hogy beáll a súlya és nem megy lejjebb, na ilyenkor szokták sokan feladni. DE NE TEDD! MErt ilyenkor stangnál ugyan, de majd újra beindul. Nekem az segített, mikor megállt, hogy edzésformát váltottam, amihez a szervezetem még nem volt hozzászokva és újra beindult. Sok sikert és ne add fel! Meglesz az a 65 kg. :)
2009. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az edzésről beszélsz, de a lényeget nem írtad le: a napi kajálásodat. Gyanítom az nincs rendben!
2009. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ma reggelire egy kefírt ettem, utána borsó levest meg savanyú krumpli főzeléket, aztán ettem túrót, meg kefírt, majd vacsira ételízesítős túrót zöld hagymával, meg egy mini darab sajtot. Ennyit ettem. Ez változó, épp mit főz anyum, de abból mindig keveset eszek, általában eszek kefírt midnen nap. Kb ennyi.
2009. ápr. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!