Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli, így hatástalan?...

Szobabicikli, így hatástalan? Fontos!

Figyelt kérdés
Én 16 éves lány vagyok 5 kg fölösleg van rajtam és odafigyelek mit eszek illetve szobabiciklizek viszont lassan. Vagyis nem tudom,hogy mennyire lassan mert nem műkszik a kijelzője. 1.5-2 órát szeretnék heti 6x tekerni. Megszoktam izzadni de kb olyan tempóban megyek ami azért nem fullaszt ki tehát beszélni tudnék közben mialatt tekerek. Ennek is van hatása nem? Jó persze tudom jobb lenne ha jobban meghajtanám magam,hogy meg se tudjak szólalni de így jól is érzem magam. A mozgás jól esik fel frissít és mivel ez is mozgás csak használ nem?
2011. aug. 6. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van hatása.1,5 óra nem kevés....Nem is bírnék ennyi ideig tekerni....
2011. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden mozgás használ valamit. Ha neked ez mindegy vágyad csináld így, de a választ már megadtad félig magadnak. Kiegészítem annyival, hogy teljes testes edzés kéne, és diéta sem ártana.
2011. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1200 kcalos diétát csinálok. Még guggolásokat szoktam csinálni napi 100at egyenlőre de szeretnék 200at hogy szép fenekem legyen meg 1kg os kézi súlyzóval szoktam kezemre dolgozni. Futni szeptembertől fogok edzőteremben bnőmmel heti 3x. Itt a környékünkön kényelmetlenül érzem magam ha látnak futni..
2011. aug. 6. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak lábad és kezed van... hát, mell, váll, has mindenre eddz valamennyit.
2011. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A váll edzése megvan a súlyzózással. Mellre nem igazán tudom mit kéne csinálni,gondolom azt is súlyzóval. Felüléseket majd beiktatok:)
2011. aug. 6. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] itt találsz jó gyakorlatokat. Felülés helyett hasprést csinálj, és amennyi hasprést megcsináltál annyi törzsemelésed is legyen meg!
2011. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm:))
2011. aug. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!