Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvileg 1370 kalória a napi...

Elvileg 1370 kalória a napi kcal szükségletem. Mennyit vigyek be, hogy foggyak is? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
tehát mellette norbizok,vagy rékázok napi fél órát.kb. 8 kilót kellene leadnom-terhesség után.nem tudok eljárni sehova,mert egyedül vagyok a picivel.odafigyelek a zsírra, a cukorra és kenyérre.mit javasoltok tornában jó az,amit csinálok? és pontosan mennyivel kell kevesebbnek lenni a napi kcal bevitelnek,mint amennyire a szervezetemnek szüksége van...vagy hogy is van ez???
2011. aug. 7. 08:32
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy ez a BMR ?húha,most belekavarodtam...
2011. aug. 7. 08:37
 2/5 anonim ***** válasza:
ez BMR lesz szerintem:) ebben az esetben ennyit minimum meg kéne enned,különben nem tudod fenntartani a szervezeted... (én sajnos ebben a hibában vagyok,ennek következménye,hogy nem jön meg szerintem:S)
2011. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1370-et eszel akkor stagnálsz.

Ha ennél többet akkor hízol.

Ha ennél kevesebbet,akkor pedig fogyni fogsz.

2011. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még csak az alapanyagcsere. Ezt használd: [link]
2011. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első válaszolónak üzenem ..hogy én is így voltam..örültem is neki XD de ez csak az első -6 kg nál volt így ..azóta megint rendszeres...
2011. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!