Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó súlytartásnak ez az étrend?

Jó súlytartásnak ez az étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 toast kenyér sonkával és sajttal

Ebéd: paradicsomos csirke, 1 szelet toast kenyérrel

Vacsora: 1 toast kenyér sonkával és sajttal


Ezen kívül: 2 fürt szőlő, negyed dinnye, kb 200-250 kcal csoki


15/L

160 cm, 49kg


2011. aug. 9. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem jó. :)
2011. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* bár én a helyedben nem ennék ennyi kenyeret, hanem valami más köretet. pl párolt zöldköret. kell a változatosság.
2011. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem unod kicsit a toast kenyeret? ;) Szerintem is jó, de egyetértek az előzővel, hogy kipróbálhatnál más köretet is, mert ezt így elég hamar megunod. Nem feltétlen csak zöldség, azért kell szénhidrát is, a csirkéhez nyugodtan egyél rizst/krumplit.
2011. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem lenne ott az a csoki, akkor ez még fogyókúrának is elmennel.
2011. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal, ne egyél ilyen sok toast kenyeret, mert megunod, és többet nem is bírsz majd ránézni. Vacsorára inkább egyél fehérjében gazdag ételt, pl. tojásrántottát, hozzá pedig ehetnél valamilyen zöldséget, pl. paradicsomot, az jól passzol hozzá. Ebben az étrendben nincsen zöldség, ez pótold! Az ebédhez megint ne egyél szerintem toast kenyeret, nem is illik hozzá, inkább krumplit vagy rizst, ahogy már írták. Nyugodtam ehetsz belőlük is, ha kevesebbet fogyasztasz belőlük, nem fogsz visszahízni. A többi rendben van, a csoki is, szerintem minden nap megengedett egy kis édesség, hogy ne kapj falási rohamot. :) Nem tudom, milyen csokira gondolsz, de szerintem próbáld ki az étcsokit is, nagyon finom, és egészségesebb is, mint a tejcsoki!

Remélem tudtam segíteni! :)

Ui.: Azt megkérdezhetném, hány kilót adtál le?

2011. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!