Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy csináljam?...

Most akkor hogy csináljam? Van aki ezt mondja, valaki meg pont az elenkezőjét, akkor most meik az igaz?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem diétázni,5*eszem egy nap és 1500kalóriát minden nap biciklizek legalább 1 órát és útánna tornázok R.Rékának a felsőtest illetve a combfeszesitő tornájára! De nagyon sok helyen olvasom ill. többen monták hogy előbb fussak,biziklizzek és ha megvan a kivánt súly csak akkor kezdjek el tornázni,erősiteni.. De én ehhez lehet hülye vagyok de mért ne lehetne eggyütt a 2-őt? 1hónap allatt fogytam igy 5kg és a combomon a narancsbőr 60°-a is eltünt...Hogy csináljam tovább,kérlek szépen segitsetek és nehogy vitázni kezdjetek mert én azzal semmire se megyek..Köszönöm.
2011. okt. 7. 22:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Javitok: Ellenkezőjét
2011. okt. 7. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elégedett vagy az eredménnyel akkor minek a kérdés?


Én nem tartom magam hülyének a témában és úgy gondolom hogy lehet együtt a kettőt.De ha nemsoká valaki idejön ellenkező véleménnyel nem fogok vitába szállni vele :)

2011. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig ez mukodott akkor miert kell agyalni? csinald tovabb es kesz.
2011. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha bevált, akkor ezt igy tovább! Gratulálok a sikerekhez!:)
2011. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bébibogyó! Nem mindegy ki mit mond? Azt mondod ez használ...akkor vitázzon aki akar elméleti dolgokról, neked a gyakorlat számít. Csináld így tovább, ha majd megrekedsz esetleg- ne így legyen, akkor kérj tanácsot, hogyan tovább!
2011. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hungy ***** válasza:
100%

Ha az álomsúlyod elérése után is ugyanilyen intenzitással fogsz sportolni, akkor nincs gond, folytathatod. De ha esetleg úgy érzed, hogy az, amit most csinálsz, nem folytatható hosszú távon, akkor valószínűleg abba fogod hagyni idővel, és a kilók szépen elkezdenek visszajönni.

Sokan ezért mondják azt, hogy a fogyási szakaszban kevesebbet sportolj (vagy semmit se, ahogy én tettem), és az alakod megtartásához kezdj el inkább olyan sportot, amit életvitel szerűen tudsz űzni. De ha te úgy érzed, hogy a későbbiekben is menni fog mindaz, amit most csinálsz, akkor nincs gond, folytasd, és sok sikert!

2011. okt. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!