Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jo ha szalonnas rantottat...

Jo ha szalonnas rantottat eszek ebedre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2 tojasbol szalonnaval hagymaval,jol megborsozva.Szerintem nem tulzas. Jobb mint egy fasirt zoldbabfozelekkel,nem?
2011. aug. 10. 12:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kíbirod, hogy ne tankolj be mellé fehér kenyérből, akkor jó.
2011. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a szalonnát sonkára cseréled, akkor esetleg jó.

De egy kis darab szalonna is rosszabb, mint a zöldbab főzelék.

2011. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha meg kenyérrel ennéd, mindenképpen jobb a főzelék fasírttal.
2011. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A szalonna nem lenne tul sok,es tudom sonkaval jobb lenne,de a szalcsit szeretem. Es nem eszek hozza kenyeret. A zoldbabfozelekbe meg sok a liszt.
2011. aug. 10. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, legalább nem fogyni hanem hízni fogsz. Akarat gyenge ember vagy, te sem gondolod komolyan remélem hogy szalonnát eszel fogyókúra alatt... Vagy ha igen, az nem fogyókúra, csak bohóckodás.
2011. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bix ***** válasza:
kérdés a szalonna mértéke... a szalonnában ugye zsír van, ami elég magas kalóriatartalommal bír... nem egy diétás cucc. ettől még persze egyszer-egyszer megeheted nem halsz bele, ettől még hosszú távon nem javasolnám a fogyasztását ebédre. se.
2011. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj nincs olyan sok liszt a zöldbabfőzelékben legalábbis mi max. két evőkanállal rakunk bele,de inkább csak egyet!Inkább egyél zöldbabfőzeléket fasírt nélkül!Egy adag zöldbabfőzelék:361kcalt tartalmaz,míg az a tojásrántotta kb:500kcalt fog tartalmazni!Ami még rosszul is fog esni mert kenyér nélkül nagyon zsíros lesz!
2011. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat azt en is tudom hogy jobb lenne a zoldbabfozelek fasirt nelkul. Sot,a legjobb lenne egy eroleves tojas nelkul,a problema csak az hogy valami nagyon fincsit szeretnek.Es nem jutott mas eszembe mint a rantotta.Tudom jobb lenne siman a sult tojas,de ehes vagyok mint a farkasok, es imadom a szalcsit. Aztan lesz ahogy lesz. 175 centi vagyok,no,es 61 kilo.Sajnos egy het leforgasa alatt hiztam 2 kilot.59 voltam. Es el vagyok keseredve.Ma meg se mertem magam reggel,mert tegnap este megettem 6 oriasi sajtos pogacsat.A fenebe is.
2011. aug. 10. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól van ha annyira meg akarod enni akkor edd!De mi a baj a súlyoddal ami teljesen normális a magasságodhoz képest?Nem értem na mindegy!
2011. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!