Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecetnek van valami...

Az almaecetnek van valami értelme? Sportolás és rendes étkezés mellett.

Figyelt kérdés

Azt természetesen tudom, hogy semmit nem ér önmagában.


Viszont ha heti 6x1 órát futok és mellette napi 5x egészségesen étkezem akkor ér valamit?


Nagyon rossz íze van, és feleslegesen nem iszogatnám :-) De ha lendít egy kicsit a fogyásban akkor már megérte.


2010. jún. 2. 22:47
 1/5 anonim válasza:
nekem segített...reggel délben este ittam majd 1 decit teával..förtelmes volt, de -20kgal zártam a fentiekkel együtt:)
2010. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is használt, de nem liter számra kell inni. Elég naponta 3x 1 evőkanállal egy pohár vízben.
2010. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, én is úgy iszom, 2 deciben egy kanál, de így is borzasztó! 5%-os, de förtelmesen marja a nyelőcsövemet.


Akkor ha használ..a cél érdekében mindent :-)

2010. jún. 2. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem értem. Miért lendítene a fogyáson? Max. azt tudom elképzelni, hogy ha evés előtt iszod, elveszi az étvágyad. De az meg nem jó, ha nem eszel. Zsírégető hatása nincs, max. akinek gyengébb a gyomra, annak kikészíti.
2010. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy segít, h gyorsítja az anyagcserét. konkrétan hashajtó, ha nem higítanák fel ennyire.
2010. jún. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!