Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan étkezzek az iskolaidő...

Hogyan étkezzek az iskolaidő alatt?

Figyelt kérdés
Nyáron sikerült néhány kilótól megszabadulnom, és nem szeretném ha most visszajönnének. Ezért kérek segítséget. Nyáron úgy étkeztem, hogy általában 9-kor reggeliztem, délben ebédeltem, 3 óra körül ettem valami kis gyümölcsöt, 5-6 körül pedig vacsoráztam. Most hogy osszam be az étakezésem?? Reggel 6-kor reggelizek mindig, az ebédet pedig csak 3-4 óra körül tudom megenni. Délelőtt hogy étkezzek?
2011. szept. 1. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
számold ki a tested kalóriaszükségletét és próbálj annyit enni 5-6 étkezés keretében.
2011. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

6kor reggeli bőségesen

teljes kiőrlésű szendvics csirke/pulykafelvágottal, különféle sovány sajtok, krémek(körözött sajt, vaj, fűszerkkrém) főtt tojás

zöldséges rántotta tk kenyérrel

zabpehely gyümölccsel joghurttal/tejjel

10óra felé eszel egy szendvicset megint

12óra körül eszel egy joghurtot

2 felé egy gyümölcssali

3-4 körül ebéd( ami van otthon normál adag)

7-8 felé vacsora ami túró, tojás, hús, hal, zöldségek, joghurt

2011. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel hatkor csak keveset egyél, pl.egy joghurtot, kefirt, egy főtt tojást. Vigyél magaddal 3 szendvicset sajttal, sonkával, zöldséggel, tojással(mindig más legyen benne) teljes kiőrlésű kenyérrel. Ehetsz mèg delelőtt gyümölcsöket, salátát. Mikor hazaérsz ebédelj egy normál adagot, este vacsorára pedig egyél tojást, túrót, sajtot, húst zöldségekkel, inni pedig vizet igyál.
2016. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!