Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan étkezzek, ha fogyni...

Hogyan étkezzek, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Olyanok érdekelnek főleg, hogy mit tanácsos enni vacsorára, hánykor vacsorázzak, ha éjfél körül fekszem le.


Kenyeret és tésztát nem eszem (sem ilyen pótló izéket, imnt abonett meg hamlet), de krumplit, rizst és kását (köles, kukorica, bulgur, kuszkusz) igen.

Zöld teát minden nap iszom - de nem a hatásaiért, hanem az ízéért. (Ellenben cukros lötyiket meg műkajákat nem eszem.)


2011. aug. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdező már elég jól ismeri a diéta alapjait: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..


Az utolsó étkezés 2-3 órával lefelvés előtt történjen.

Kenyeretm eg simán ehetsz, csak reggelire, és nem egy egész veknit...

2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a kenyeret.
2011. aug. 25. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mit szólsz a zabpehelyhez??
2011. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Attól függ hány éves vagy.

Minél idősebb, annál nehezebb lesz.

Ahány szervezet annyiféle diéta lehet hasznos.

Ha úgy érzed semmi nem használ, akkor a legegyszerűbb módszert javaslom. Kiveszel egy hét szabit, reggel felkelsz, és nem eszel egész nap semmit. Csak iszol, de semmi kalória. Nem lesz könnyű, de 2 naponta le fog jönni egy kiló. Én még Reform nevű tablettát ettem hozzá, bár azóta más lett az összetétele, de érdemes kipróbálni.

Ha már lefogytál, és súlyod tartanád, de állandóan csak kúszik felfelé, a csak reggelit javaslom. Reggel felkelsz, amit látsz betolsz, és annyi egész napra. Délután már érdekes lesz, de legalább könnyen fog menni a korán kelés, mert tudod, eheted akár a pörköltet is.

Hajrá!

2011. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóra ne hallgass, az éhségtől hallucinálta ide az előző kommentet... eszedbe ne jusson koplalni nekem...
2011. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne koplalj, egyél rendesen, napi ötször, hatszor, attól függ mikor kelsz, és fekszel. Vacsorára én ajánlom a natúr joghurtot, egy almával, vagy két főt tojást sok zöldséggel, de az is jó ha csak zöldségeket eszel. Egy pohár tej vagy kakaó is tökéletes, hiszen teltségérzetet ad, de mégsem túl zsíros, főleg ha olyat választassz. :) De mindenféleképpen legkésőbb fél 7 - 7kor vacsorázz. Kenyeret én sem eszem, maximum rozskenyeret, próbáld ki, teljesen más az íze mint a fehér kenyéré, és akkor ha nagyon éhes vagy, még egy szelet rozs, vagy korpás kenyérből készült pirítost is megehetsz vacsorára, valami kalóriamentes krémmel megkenve. És igyál rengeteg vizet, de ne este, hanem egész napra elosztva.
2011. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok koplalni, nem tartom logikusnak. A zabpelyhet imádom, gyakran reggelizem azt. Ilyenkor még van friss málna, azzal meg natúr joghurttal isteni.

Én semmilyen kenyeret nem szeretek. Kisebb koromban egyszer nagyon sokat ettem, és megutáltam.

2011. aug. 26. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!