Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm-mel és 51 kg-val...

164 cm-mel és 51 kg-val dagadt vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Vetítsd rá a kérdező adatait. Messze nem a "totál normális" tartományba esik. Persze te biztosan megint okosabb leszel, nem baj."


- Lehet, csak éppen az anorexia nem azonos a kóros soványsággal. az anorexia egy pszichés zavar, amely vezethet kóros soványsághoz, míg utóbbinak ezernyi más oka is lehet.

2011. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

17:25 Nagyon-nagyon nem akarod érteni, miről beszélek, csak hajtogatod a magadét, tuti hogy nő vagy, nem baj :)

Lassan írom, hogy te is megértsd: a kérdező ezekkel az adatokkal "dagadtnak" érzi magát. Szerinted ez így pszichésen rendben van? Ha a válasz igen, akkor nincs miről beszélnünk.

2011. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

17:11 (meg azóta írtál még egyet, ha jól láttam), az első reagáló én voltam, a második egy másik ember, perpill te festesz úgy, mint aki hajtogat valamit... ;)

Nevezetesen egy hülyeséget, anorexiát diagnosztizálni interneten át, egy olyan testsúlyra, amiről aztán sokminden eszébe jut mindenkinek, de nem kapásból a kóros soványság. Kérdező a saját testképéről sem írt semmit. A kajájáról sem, meg úgy semmiről sem.


Hozok neked öt másik kalkulátort, ami normálisnak mutatja az 51-et. Jó lesz? A kalkulátorok nem érnek semmit, némi józan ész azonban igen...

2011. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Lassan írom, hogy te is megértsd: a kérdező ezekkel az adatokkal "dagadtnak" érzi magát. Szerinted ez így pszichésen rendben van? Ha a válasz igen, akkor nincs miről beszélnünk."


- Lassan írom, hogy Te is megértsd: szinte minden fiatal lány elégedetlen a külsejével. De itt még a kérdező sem mondta, hogy ő dagadtnak érzi magát. Csak megkérdezte. Lehet, hogy valaki tett egy hülye megjegyzést stb. Ezernyi oka lehet.


A többi hülyeségre nem reagálnék.

2011. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, és 164 cm-re 51 kg nagyon messze van a kóros soványságtól, az egészségtelen értéktől. Ráadáusl több tényező is befolyásolja a testsúlyt a zsírtartalékon kívül.
2011. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!