Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kérdi minden kövér...

Miért kérdi minden kövér ember, hogy az-e?

Figyelt kérdés
Mikor tudja,hogy igen.
2009. ápr. 13. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bíznak abban a válaszban, hogy "Nem is annyira, most mért mondod?". :DDD
2009. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég szemét kérdés. Az ismerőseim közül, egyet nem hallottam volna még, hogy ezt kérdezze. Inkább az 50 kilós pics*k a kis miniszoknyájukba kérdezgetik állandóan és mondogatják.
2009. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod?Ez az oldal is tele van ilyen kérdésekkel,a fogyókúra oldalon.
2009. ápr. 13. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kérdezik, mert bíznak abban, hogy azt mondod nekik: Dehogy vagy kövér! Megszeretnék nyugtatni a lelkiismeretüket.
2009. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bíztatásra vágynak :)

Ennek egyébként sztem meg is van a helye bizonyos esetekben. Máskor viszont kifejezetten káros, gondolok itt arra, amikor egy kövérebb hölgyet vagy urat csokievés közben azzal vígasztalunk, hogy nem kövérek, akkor tulképpen kiszúrunk vele, nem erre van szüksége.


Én most éppen fogyózom, nemrég hagytam abba a szoptatást és feljött jó pár kiló 2 hónap alatt. Tudom, hogy látszik, hisz van tükröm, ezért kifejezetten bosszant, ha valaki azt mondja, hogy nem is híztam, mert úgy érzem, hogy egy bamba hülyének néznek. 2 kiló már lement és igazán jó néven veszem, ha ezt valaki észreveszi :)

2009. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!