Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húsvétkor nem vétek, ha...

Húsvétkor nem vétek, ha elengedem magam, és többet eszem?

Figyelt kérdés
mert másnap máris fogyózni kezdek.
2009. ápr. 13. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én ma sem eszem másként, mit eddig - és ezt a szervezetem meg is hálája. Attól mert "alkalom" van, még nem kell felborítani egy normális, egészséges táplálkozást. Szerintem az emberek azt hiszik, hogy ilyenkor ENNI KELL FULLADÁSIG, csak mert ez a szokás. Szerintem meg mindenki gondolkozzon el ezen, amikor másnap a vécére jár hányni vagy megy a hasa...
2009. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én nem fullig eszem magam!


Csak már tisztára ki voltam, hogy egész héten egy falat csokit nem ettem, és ideges is voltam, mert régebben minden nap két marék keksszel és fél liter kakaóval indítottam a napom+ebéd után is csokiztam.


szal ez nekem kínszenvedés...

és ezt az egy napot hadd ünnepeljem már meg.:S

2009. ápr. 13. 11:53
 3/13 A kérdező kommentje:

tegnap is, ott ették előttem a fondános lekváros sütit, és semmit sem ehettem belőle, mert diétáztam!:(

MA ESZEK CSOKIT,

majd holnaptól koplalok megint

2009. ápr. 13. 11:58
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy nap kijar neked is..

en is 4 honapja dietazom ( nem fogyokura miatt hanem betegseg) de ma en is elengedtem magam.. egy kis csoki.. egy kis rafaello.. egy ksi toltott fasirt..

szoval mar latszik a pocimon hogy ettem azert:P

de semmi gond egy napi kis nassizast letudod adni konnyen !

amugy meg Kellemes`Unnepeket`!

2009. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

de most olyan lelkiismeret furdalásom van:(

4 szelet zserbót ettem+1 szelet csokit.


am nektek is kellemes Húsvétot!:)

2009. ápr. 13. 12:03
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok. Fogalmam sincs milyen diétát követsz vagy mióta diétázol, de kitartást kívánok hozzá!


Persze egyszer-egyszer belefér egy kis bűnözés. Én egy hónapja nyomom és eddig csak 3 gombóc fagyi volt a legnagyobb bűnöm. ;)


Szóval ne érezz bűntudatot emiatt, viszont próbáld lecsökkenteni a bűnözéseket. Vagy találj ki egy célt, amit ha elérsz megengedsz magadnak egy kis nassolást. ;)

Hajrá és csak így tovább!

2009. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Így (nem) kezdődik el a fogyókúra...

Majd holnap...

majd hétfőtől...

majd jövő hónapban...


ilyen hozzáállással örökre dagi maradsz...

2009. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
én már régóta diétázom, már elértem a kívánt súlyt, de attól függetlenül oda figyelek továbra is, hogy mit eszem. Azt javaslom, hogy ha bűnözöl is akkor a sütit vágd fel kicsi szeletekre és akkor apránként edd meg, de ne egyszerre. Húsvét van most én is kicsit elengedtem magam, sonka, tojás, sajt sütik, de mindig mindenből egy kicsit eszek és nem addig, hogy kipukkadok, hanem pár falatot. Kellemes Húsvétot!
2009. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
73%
és miért kell fogyózni??? lehet hoyg csak divat nem??? én is ettem csokit, na és, és fagyizni is megyünk, , az igaz, hoyg utána ( mivel egy gyomrom van) úgyse tudok annyit vacsizni, vagy ebédelni, mint ha nem csokizok. nem is értem mi a gond.
2009. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semmi gond ezzel hogy húsvét alatt többet eszel! Most kicsit én is elengedtem magam! Reggelire ment két szelet diótorta mer megkívántam! Aztán ebédre jó zsírós tyúkhúsleves, főtt hússal és kenyérrel! Majd sült kacsacombája sült krumplival, rá egy kanál só uborkasalátával majd következett a főfogás: főtt sült CSÜLÖK lilakáposztával! És tormával természetesen! Majd kis pihenő után még lecsúszott egy tál pirított mandula, majd ozsonnára két tenyérnyi rétes mert megkívántam! Most még nem vagyok éhes de este még lemehet egy-két csirkecomb!


Igaz én holnap megyek a konditerembe, bele kell guggolnunk nyolcszor a százhatvanba! De gondolom te is sportolsz valamit!

2009. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!