Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kis pocakom. Azt...

Van egy kis pocakom. Azt hogyan tudom ledolgozni?

Figyelt kérdés

Tényleg csak egy kicsi van. Ruhán keresztül nem látszik, akár azt is mondhatják, hogy kockás. Mert tényleg nem látszik ruhában, viszont, ha nincs ruha, akkor ugye látszik, hogy azért van egy kis "felesleg". Tudom, hogy pont onnan CSAK nem tudok, de nem baj, ha máshonnan is jön, csak jöjjön le a pocakomból egy kicsi. Mert egyébként 160 cm magas vagyok, és 51 kg. De azért a pocakom nem tetszik.



13/L


2011. aug. 13. 19:28
 1/7 anonim válasza:
Némi diéta, vagy felülés..de hidd el felesleges.. ;)
2011. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl. hogy írok egy listát mit fogok enni következő nap (természetesen egészséges kaják) , és akkor este kezdek 10 v 20 felüléssel, és napról napra növelem?
2011. aug. 13. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen valahogy úgy. Nézz szét a feminán, ott vannak jó gyakorlatok haslaposításra.
2011. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. :D
2011. aug. 13. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
13 évesen nagyon óvatosnak kell lenned! A szakszerűtlen fogyókúra és edzés több bajt okozhat, mint amennyi hasznot hoz. Étkezz rendszeresen, mozogj rendszeresen, és kerüld az édességeket. Hagyd fejlődni a szervezetedet!
2011. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

édességet nem szoktam enni, mert nem rajongók értük. sportnak, lovagolok, az nem tudom mennyiben válik hasznomra, de a kutyámmal sokszor vagyok szabad levegőn, és rohangálok vele, meg építek akadályokat, és azt ugráljuk át xD



egyébként ezt elolvastam, és a közepe felé ott van, hogy tinédzserek ne használják. Mi baj történhet, ha mégis ?



[link]


kb. középen, szürke "dobozban", fontos címe van :)

2011. aug. 13. 19:55
 7/7 bix ***** válasza:

"A nyári villámdiéták legtöbbje a hasat veszi célba" eddig voltam hajlandó olvasni. nincs helyi fogyás. nem lehet célzottan fogyni. hasazással se. fóliázással sem. semmivel sem.


a másik hogy ilyen adatok mellett felejtsd el legalább 4-5 évig a diétát,főleg az ilyen agresszívet.... most alakul a hormon háztartásod, a magasságod se biztos hogy végleges. innentől ha ráállsz most egy ilyen szemét kajára, simán hazavághatod a hormontermelésedet... innentől nem kell gondolom részletezni.


kezdj el mozogni rendszeresen neked bőven elég az, a kajádhoz nem kell ilyen radikálisan hozzányúlni...


aki meg a hasazást ajánlotta az megnyalhatja a bal herém hogy politikailag is korrekt legyek

2011. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!