Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes fogyókúra alatt...

Érdemes fogyókúra alatt naplót vezetni arról, h mit ettél aznap és mennyit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleinte egész biztos, de CSAK akkor van értelme, ha MINDENT beleirsz, az egy falat csokit, a két korty üditöt, szüoval tényleg mindent.
2011. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, igaza van az előttem szólónak. a lényege, hogy nem másnak vezeted ezt a naplót, valszeg senki nem fogja olvasni, csak magaddal kell őszintének lenni, és egyből lejön, hol rontod el a kajálást. Nem is gondoltam, mennyi kalória van 1-2 bekapott falatból, pl szalámi szelet, csoki, bonbon, sós rudacska, ücsi stb. simán összejön a +500kcal.
2011. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hogy érdemes. De szinte kötelező! Ez a jó fogyókúra alapja! És tényleg mindent bele kell számolni,még a fűszereket is.
2011. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon jó a naplóvezetés. Én is vezetek. Szépen megcsináltam, szövegkiemelővel, stb... Egészséges ételek, italok képeit ragasztottam bele... És tök jó! :-)

Persze fogyok is, de nem csak a napló miatt. :-)

2011. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) csak most kezdek bele a fogyókúrámba és tényleg szeretném rendesen végigcsinálni és most már biztos vagyok benne, h ilyen naplót is fogok vezetni. ;)
2011. aug. 14. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon ajánlom rengeteget segített! De mert tényleg beleírtam azt a 3 db kocka csokit, meg a kis tejet amit a kávémba tettem.

Azért éri meg mert azt gondolod hogy "egy pici tej a kávémba úgysem számít" -> napi 2-3szor gondolod ezt. Az a pici tej alkalmanként lehet 30-50 kcal, ha nem pici akkor sokkal több xD

vagy pl. egy kis falat anyu sütijéből nem árhat. Vagy főzőcskézésnél - akár diétás kaját csinálsz!! - folyton kóstolgatás. Vagy vendégségben "illendőségből" kóstolni.

2011. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!