Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgok, keveset eszem, mégis...

Mozgok, keveset eszem, mégis hízok, hogy lehet ez? Nem jönnek fel a régi nadrágok, miért?

Figyelt kérdés

Mindig is karcsú, vékony lány voltam, aki szinte bármit ehet mégsem marad rajta.Igyekszem mozogni heti 3szor,aerobic, itthoni torna és egyre kevesebbet eszem mégis fél éve folyamatosan hízok.Szeretnék leadni 4-5kg-ot. Már elhagytam az édességeket és a vacsorát is,mégsem segít. Kerekedik a pocakom,szűkek a nadrágok.

Mit tehetek?


2011. aug. 15. 15:47
 1/6 bix ***** válasza:

1: orvos, lehet elég sok probléma. fogamzásgátlótól a pajzsmirigyig


2: mivel keveset eszel a kortizol szinted nő, ami takarékra vágja a szervezeted. csökkenő edzésteljesítményt, csökkenő izomterhelhetőséget (mivel "izmot bont") eredményez


3: ne igyekezz hanem mozogj. fontos a megfelelő időtartam és intenzitás az edzéshez, ahhoz pedig enni KELL, 1200 kcal alá eleve nem megyünk egyetlen napra sem.

2011. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nálam ez ugyanígy van,ha ez van,nálam lelki okai vannak.

bár még egy hormon vizsgálat vár rám,ha összejön...

lelked?:)

2011. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minden reggel megeszek egy gyümölcsös joghurtot, aztán az ebéd változó, de mindig figyelek, hogy csak közepes mennyiséget egyek,ne sokat, aztán vacsorára saláta, vagy kefir,joghurt.Emelett keményen edzek heti 3szor rendesen fitnes órákkal edzővel.Én is a fogamzásgátlóra gondoltam, amit egy hete abbahagytam,előtte másfél évig szedtem, lehet hogy ez az oka?
2011. aug. 15. 16:04
 4/6 bix ***** válasza:
a hormonszinted változása természetesen okozhat ilyet...
2011. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet a tabletta, de amit csinálsz, az nem "kevés", hanem masszív koplalás
2011. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kevés. Ezért is furcsállom, hogy nem fogyok.

Kíváncsi vagyok, hogy a tabletta mellőzése javít-e a helyzeten.

2011. aug. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!