Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire figyeljek? Kcal vs...

Mire figyeljek? Kcal vs szenhidrat

Figyelt kérdés

7 honapja eletmodot valtottam, azota inkabb a ch-ra figyeltem. Viszont csak havi 2 kilot fogytam, most vagyok 103.

Mostantol inkab figyeljek a kcal-ra es nyugodtan ehetek estere pl kenyeret ha belefer? Amugy nem eszek kwnyeret csak pwlda volt:)


2011. aug. 16. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kalóriát nézd. De ugye azt szem előtt kel tartani hogy a diéta alapja a sok fehérje hogy ne az izomból veszítsen az ember többnyire,persze ehez szükséges a sport.
2011. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sok feherjet eszek, es sportolok is
2011. aug. 16. 08:43
 3/11 anonim ***** válasza:

keress egy ismerősödet aki nayoncisnos..és olyan szeretnél lenni...

de tényleg!!! akinek irígyled az életét stb,.,,

és mikor meglátod a kenyeret kaját mond h pl "csenge" olyan akarok lenni mint ő..xd

hülyeség de nekem bevált..

ammeg sztm ne figyejj oda..

csak azért csak tudod h ne egy hatalmas tányérrel egyél..hanem sokkal kevesebbet

sőt azt ajánlom úgy csináld.. szedddj ki annyit magadnak ételekből vegyél anynit amennyit megennél simán..

és mikor elkezded enni hagyd abba a felénél..rakd el és másnap edd meg a kaja megvár :)..

jah de ne csak erre figyejj... h ne egyél sokat.. ez csak egy mellékes dolog..

sportolj!

2011. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőt kell nézni.

Itt ki tudod számítani:

[link]

Csak a fontot állítsd át kg-ra.

Én a szénhidrátcsökkentett kajától konkrétan híztam (pedig egészséges vagyok), mert nem tudtam, mennyi kalóriát eszem vele, és rengeteg volt.


Mióta számolom a kalóriákat, sokkal jobb, pedig este is eszem szénhidrátot (persze nem mértéktelenül).

2011. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az együnk fele kaját sem vált be. Állandóan éhes voltam, egy ideig bírtam, aztán megfájdult a fejem, majd bezabáltam. Rájöttem, hogy jól kell lakni alacsony kalóriatartalmú ételekkel. Szerencsére szeretem a zöldségeket/gyümölcsöket.
2011. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem

aki elszánt ember .. az megbírja cisnálni a fele kaját..

és még egézséges is.. első 1 hét nehéz utánna megy..

nincs kitartása annak aki nem tudja ennyi

2011. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a kcalt nézd. Sokkal könnyebb.

A kalóriatáblázatok részletesebbek,ráadásul több ételen van kalória mint szénhidráttartalom. Én 10 kilót fogytam kalória számlálgatással,és egyáltalán nem izomból,de nem kellett lemondani se zsömléről,se csokiról,se gyümikről,mert hogy abban sok a szénhidrát... Jó érzés egy olyan nap után,mikor az 1200 kalóriából csak 600-at ettem a sok rohanás miatt,egy tábla csokit elmajszolni bűntudat nélkül...Mondjuk volt olyan is,mikor estére vacsira hívott a párom,és akkor egész nap csak teát,meg paradicsomot ettem,így estére maradt még annyi elfogyasztható kalória,amit megehetek egy éttermi vacsinál-bűntetlenül:D (tehát ha pl csokit akarsz,akkor megeszed akár az egy táblát reggel,és utána almát eszel(vagy fordítva)-és ugyanott tartasz,ráadásul nem kell lemondani semmiről)Sok sikert a fogyidhoz! :)

2011. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert kell kiforgatni a szavaimat. Egy szoval sem irtam, hogy nincs akaraterom. Es mint irtam kenyeret sem eszek, sot meg edesseget sem.


De itt mindenki ugy ismeri a masikat, hogy kell 10 aoros valaszt irni a nagy semmirol:DD


A tobbieknek koszi, ezentul kcal.

2011. aug. 16. 09:53
 9/11 anonim ***** válasza:

jó mivel nem ismerünk..

talán azért van me egyáltalán nem sokat írtá magadról a kisujjunkból szopjuk ki mi a helyzeted?..

szerintem kaptál választ erre is arra is.. meg hozzákapcsolót is.. te csak ne akdj fenn azonha többet is kapsz mitn amit akartá

boc sh időt szántam rád..

óh akarom mondtani bocs magam..

2011. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a ch-ra figyelek nagyon, de egészséges kajákból kcal-ban is nagyon nehéz olyan nagyon sokat összehozni.:D Nekem nem megy és fogyok, pedig nincs túl nagy túlsúlyom (173cm/kb 65 kg)
2011. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!