Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Milyen...

Fogyni szeretnék. Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés
Pici babám van és senkire sem tudom rábízni, tehát olyan sport kellene, amit itthon is tudok csinálni. Nem szeretnék semmiféle kardió gépet venni már. Aerobickal lehet fogyni vagy mi más megoldás van?
2009. ápr. 14. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a terembe eljárás nem megoldható akkor marad az aerobik a tévé előtt. Jó az egyébként, csak teljes erőbedobással csináld!
2009. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy mennyire lehet, mert még szoptatok illetve most császároztak pár hete. Tehát ami nem megterhelő attól nem lehet fogyni?
2009. ápr. 14. 12:38
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg a hastáncot. Az talán annyira nem megerőltető, nem kell össze-vissza ugrálni. Van olyan hogy kifejezetten fogyókúrára állítják össze, külön-külön a különböző testtájékokra.
2009. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Erről még nem hallottam és eszembe sem jutott. Majd utána járok. Köszönöm!
2009. ápr. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!