Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A jógától vagy a pilatestől...

A jógától vagy a pilatestől lehet fogyni? Ha igen melyiktől lehet többet? És 1 héten hányszor kell csinálni és mennyi ideig? Jó a jóga vagy a pilates alakformálás céljára és fogyásra?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 13:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 4-5 kg-ot szeretnék leadni. Ezekkel le tudom adni 2 hónap alatt?
2009. ápr. 14. 13:55
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát ezek nem hiszem hogy sokat használnának ha nem változtatsz a táplálkozásodon. A jóga hasznos lehet ha a lelki egyensúlyodat meg akarod találni. A pilates már egy fokkal jobb de mellette figyelni kell mit eszel. (Mint bármelyik diétánál, úgyhogy ez nem újdonság.)
2009. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én nem fogyózom mert még szoptatok, de már lassan egy hónapja minden nap pilatesezek dvd-re és azóta alakultam kicsit. Kilóba nem hiszem de kinézetre változtam. Jobb lett a tartásom is.

6,5 hós baba anyukája

2009. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni csak aerob mozgásformákkal fogsz, de a pilates talán jobban megdolgoztatja az izmokat, tehát jobban fogyaszt valamennyivel. Hát,ha kezdő vagy,akkor fokozatosan kezd neki,ha belejössz,minden nap csinálhatod,de minden héten legyen egy nap,amikor nem tornázol.
2009. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!