Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék le fogyni 1-2...

Hogyan tudnék le fogyni 1-2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Én egy fél éve szakítottam a barátommal, és nagyon rosszul viseltem a szakítást.46kg. voltam. Most meg már 52. kg vagyok. Nem is lenne ezzel semmi gond ha nem lennék alacsony.152cm vagyok. És szeretnék vissza fogyni 47. kg-ra. De nem nagyon sikerül, futni is szoktam meg hasonlókat. A másik nagy gondom, hogy a menstruációm egy ideje egy hónapban többször jött meg. Elmentem orvoshoz. Aki fogamzásgátlót írt fel. Volinát.! Kérdeztem tőle, hogy hízni fogok?! Azt mondta nem hanem fogyni fogok tőle.1hete szedem. Kérlek segítsetek, hogyan tudnék fogyni. Főleg, hogyha a gyógyszertől esetleg híznék.
2011. aug. 17. 14:18
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én 16 évesen (10 éve) 20 kilót fogytam. Elhatároztam, mert zavart a túlsúly.

Rendszeresen mozogtam, odafigyeltem mit ettem, sok vizet ittam. A lényeg: ne egyél felesleges dolgokat csoki, chips, stb.

A futás nagyon jó! Csinálj még vmi más sportot is!


Egyedül mentél orvoshoz? szóltál anyukádnak, hogy mi a gond? Inkább annak kellene egy jó orvossal (valószínű ilyet csak magánban találsz, akinek van is rád ideje...), hogy mi okozza a rendszertelen vérzést és nem egy fog.gátlóval elfedni a tüneteket. Ha majd abbahagyod, ugyanúgy megmarad ez a probléma.

Amúgy szükséged van a fog.gátlóra szex miatt? Hány éves vagy?

Nekem ugyanezt tanácsolta egy orvos 19 évesen, és így gyorsan lerázott. (Nekem meg nem jött meg sokáig.) Nem ez a jó megoldás, hidd el!

2011. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!