Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem akarsz fogyni, akkor...

Ha nem akarsz fogyni, akkor miért nem? /Olyan emberkék írjanak, akik jól érzik magukat a bőrükben ducin/

Figyelt kérdés
Nem csak lányok, hanem fiúk válaszát is várom.
2011. aug. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert az ember mázsa alatt nem ember!
2011. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok duci,már!!!!96kg-ról fogytam 56-ra.Engem nagyon fusztrált az alakom.Igaz évekig nem tettem ellenne.Úgy gondoltam jó ez nekem,elhitettem magammal hogy jó vagyok igy is.Aztán lassan 27 évesen meguntam hogy a magas,vékony növérem mellett Én voltam a duci kislány majd a kövér nő.Szóval szerintem mindenkit zavar a túlsúlya,és most nem 5kg-ról beszélek.

Van egy barátosném.Kb 170cm de van biztos 110-120 kg.Életvidám nő.Vagyis annak tünik.Aki nem ismeri.De közben 34 évesen egy-két hónapnál tovább nem volt kapcsolata.Szüleivel lakik,magányos nő lett mivel a lánykori barátnöinek már mind gyerekei vannak.Lezárultak a bulizós évek,maradt neki a magány.Akkor vajon boldog???

2011. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ma 19:57

Sztem a barátnőd boldogsága nem a túlsúlyon múlik (lehet, hogy abból kifolyólag gátlásos, stb, de sztem nem konkrétan a súlya miatt lakik a szüleivel, és magányos, és nem boldog... Sógornőm 150 kg, férjnél van. Van nem egy 100-120 kg-os ismerősöm, akinek családja, gyerekei vannak. Az, hogy vkinek nem jön össze, nem biztos, hogy másnak sem.)

Kérdező:

Rajtam van kb 8 kg felesleg, nem ez zavar, hanem az arányaim.

2011. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rajtam több van:) az a 8 kilóka nem is felesleg:D
2011. aug. 17. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a 8 kilóka pár hónapja még 17 volt:-D
2011. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mostmár akarok, mert elértem a 20 kiló túlsúlyt. Addig valahogy nem vettem észre, persze tudtam, hogy jött fel rám, meg, hogy nem jók rám a régi ruháim, de annyira nem zavart. Arányos vagyok, mellre és fenékre híztam, azt merem mondani, hogy még ígyis csinos vaygok. A derekam vékony viszonylag, pocakom, úszogumim nem nagyon van, csak mell, fenék, comb és kar. Aztán mikor nemrég észrevettem, hogy képeket baromi vastag a karom, akkor borzadtam el. Tükörben nem vettem észre. A párom is mindig csak áradozott, hogy mennyire csinos vagyok, milyen jól nézek ki..( 68-70 kilósan). Elkezdett zavarni, de igazából még mindig nem annyira, hogy ne egyek, és inkább elmenjek este szaladni, mint, hogy megigyak egy jó pohár bort valahol egy vacsi mellé.

Aztán eljegyeztek és tartottunk a csajokkal egy kis eljegyzési ünneplést. Akkor csináltunk sok képet, másnap elszörnyedtem. A barátnőim mind csinosak, csak én voltam dagi a képeket. Szörnyen éreztem magam. Akkor elhatároztam, hogy az esküvői képeimen nem fogok sírni, lefogyok addig. Eddig 4 kiló ment le, de nem sietek, van időm augusztusig. Biztosan tudom, hogy addigra fantasztikusan fogok kinézni.

2011. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha kérdésre válaszolnátok, és nem fogyásról papolnátok!


"/Olyan emberkék írjanak, akik jól érzik magukat a bőrükben ducin/"


175 cm-hez 110 kg vagyok, dagadt vagyok, de nem zavar, a párom is elfogad.

2011. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi hogy visszaterelted a témát!!
2011. aug. 18. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!