Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csökkentsem a zsírréteg...

Hogyan csökkentsem a zsírréteget? :S

Figyelt kérdés
A combomon,hasamon,derekamon elég nagy zsírréteg van, szóval összességében az egész testemen.Olyan "puha" vagyok, sajnos.:S Mivel tudnék ettől megszabadulni? Milyen mozgást, rendszerességet ajánlotok?
2011. aug. 18. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Futás a legjobb sport, ill. amiben sokat futkározol (foci, kosár, tenisz, stb.) Ha mindenhol van rajtad zsír. De pl. ha a hasadról akarod eltűntetni, a bringázás nem segít sajna:(
2011. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És a futást milyen rendszerességgel?

Másik meg, hogy kocogást értesz ez alatt vagy pedig intervallumos futást kéne csinálnom?Melyik lenne hatásosabb zsírégetés szempontjából?

2011. aug. 18. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:

mert a bringázáshoz nem használ a test energiát?

Kérdező: szálkásító étrend, teljes testes súlyzós edzés. ennyi. ha már ott tartunk, hogy futás milyen jó mozgás fogyókúrakor.. küzdősportok több energiát égetnek, vagy akkor már intervallum futás.

2011. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És (ne nézz hülyének) de pl kick box-os dvd-re mozgás , mint kardio mozgás megfelelne? ( nem norbira gondolok, hanem valami hardcore-osabbra:)) Emellett végeznék teljes testes súlyzós edzést? Vagy maradjak akkor a "csodatevő futásnál"?
2011. aug. 18. 20:23
 5/8 anonim válasza:
Az a baj ,hogy a szimpla futástól nem fogsz fogyni. Az étkezéseddel kell először foglalkoznod aztán a mozgás. Ha mind a kettő meg van ,akkor garantált a fogyás.:)
2011. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De most a célom nem a fogyás lenne, az étkezésemen úgymond változtattam már több hónapja és életmódot váltottam, fogytam is ezzel kb.8-9 kg-t.

Most a zsírréteget szeretném eltüntetni és vékonynak maradva izmos szeretnék lenni, mert nagyon zavar hogy puha vagyok, és erre megfelelő sportot, mozgásformát keresek. Javaslatok?

2011. aug. 18. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

kickboxos dvd-re kíváncsi vagyok. azon kívül, hogy egy sparringgal (edzésen gyakorló bunyó) nem érhet fel, nem lehet sokkal gyengébb mint egy sima KB edzés, úgyhogy jóó lesz!

ha meg nem, akkor visszaveszel még CH bevitelből, többet olvasol utána testépítésnek (mert izmosításhoz leginkább az kell) illetve leugrasz igazi edzésre. de jó lesz a dvd is.. hmm elvileg :)

2011. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:)
2011. aug. 19. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!