Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Hízni fogok,...

Most mi lesz? Hízni fogok, vagy ez a nap súlytartásnak felel meg?

Figyelt kérdés

157cm/45kg vagyok.Ma megettem 1600kcalt, 105g fehérjét, 150g szénhidrátot, és 60g zsírt.. Ezeket az ételeket ettem: reggelire teljes kiőrlésű kiflit, túrót, és sütőtököt, tízóraira diákcsemegét+szőlőt, ebédre csirkecombot, céklát, hagymát(egy csomót), aztán ebéd után 1 órával újra sütőtököt meg diákcsemegét ettem.Kiszámoltam, és 1600 kcal jött ki. Az 100, hogy vacsorázni már nem fogok, mert már 500 kalóriával többet ettem, mint szoktam, meg ennél sokkal kevesebb szénhidrátot eszek..Így jártam, hülye voltam, hogy ennyit ettem, max leáll a fogyás.

Viszont voltam ma futni, de délután megyek konditerembe 1,5 órát, habár iszonyat izomlázam van, de azért fogok edzeni, sőt direkt edzés végén dupla annyit fogok sífutózni, mint szoktam.


2011. okt. 20. 14:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Majd edzés után lehet, hogy jobban fogom magam érezni, mert most iszonyat bűntudatom van..:(
2011. okt. 20. 14:14
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne érezz bűntudatot, mert 1600 kalória neked AJÁNLOTT!!!
2011. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szőlőt, diákcsemegét, kiflit, meg sütőtököt nem kellett volna enni.Ha ezeket nem ettem volna, az jó lett volna, mert ezek nem épp a legdiétásabb ételek..
2011. okt. 20. 14:19
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Neked is. Egy nap alatt nem fogsz elhízni. Viszont az erőltetett edzés túledzettséghez, vagy sérüléshez vezethet.
2011. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az orvosi lexikonon kiszámoltam, hogy mennyit kell ennem, de az kizárt, hogy annyit, amennyit ír...Szerintem nagyon nem ad reális értéket, mert ezek jöttek ki:

Testsúlya csökkentéséhez, fél kilogramm hetente:

Kalória 1690.95 kcal

Szénhidrátok (55%) 930.02 kcal = 232.51 gramm

Fehérjék (15%) 253.64 kcal = 63.41 gramm

Zsírok (30%) 507.28 kcal = 56.36 gramm

2011. okt. 20. 14:26
 6/19 anonim ***** válasza:
Akár igaz is lehet. Attól függ, mennyit edzel hetente. Ha meg gyerek vagy (ebben szinte biztos vagyok), akkor azért van szükség több kalóriára, mert a növekedéshez is kell energia.
2011. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

én azt nem értem,miért akarsz fogyni?? 45kg vagy!!

és hány éves amúgy?

2011. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én egy nap rengeteget zabálok, mégsem hízok...sőt...
2011. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, 15/L vagyok, és amióta elkezdtem diétázni, 1 cm-t sem nőttem, és össze-vissza jön meg, pedig már 3 éve megvan.Ez például a 8. hónap, amióta nem jött meg..Viszont amikor megpróbálok normálisan enni, nem érzem magam jól, képtelen vagyok abbahagyni a diétát(szerintem egész életemben diétázni fogok), különben tényleg nagyon szar lesz a kedvem.Sokszor sírva is fakadok, amikor nagyon sokat eszek.Most is a sírás határán vagyok.Viszont tegnap, amikor fele annyit ettem, mint ma, olyan jó volt úgy lefeküdni aludni, meg felkelni, hogy tök keveset ettem.Ma reggel is már majdnem teljesen lapos volt a hasam, erre meg ma bezabáltam, teli vagyok, és még fel is vagyok puffadva..Holnap sokkal kevesebbet fogok enni.
2011. okt. 20. 14:48
 10/19 A kérdező kommentje:
Most pedig húzok edzeni, jó kifárasztom magam.
2011. okt. 20. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!