Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam be a fogyókúrát...

Hogyan tartsam be a fogyókúrát ha a társaság miatt mindig elcsábulok?

Figyelt kérdés

nem is jó szó rá, hogy fogyókúra, inkább életmódváltás

67 kiló vagyok... nagyon soknak érzem. ezért szeretnék változtatni, már többször próbálkoztam.

rekord időm amíg tudtam tartani az egészséges étkezést az 3 hét volt. akkor ledobtam 3-4 kilót, 64 kg voltam. ezt a súlyt egy évig tartottam, de most nyáron feljött az a 3 kiló újra (nyaraláson elengedtem magam)

Szóval az a problémám, hogy eléggé sűrű a társasági életem, és a többiek folyamatosan eszik az egészségtelen kajákat, és olykor emiatt én is elcsábulok

hogy álljam meg?

meg azt szeretném még kérdezni, hogy táborba hogyan tudnám tartani a "fogyózást"? ott a fix a kaja


2011. aug. 20. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak megszokás kérdése! Én lisztérzékeny vagyok és általában nem ehetem azokat a kajákat amiket a többiek. Viszont ha mondják, hogy ők ide vagy oda mennek kajálni vagy ezt meg azt fogják enni, akkor én már rögtön tudom, hogy én nem fogok enni. Tehát ha eléggé megszokod, akkor eszedbe se jut enni, meg se fordul a fejedben, úgy sokkal könnyebb ellenállni a csábításnak! Elején biztos sok akaraterőre lesz szükséged, hogy megálld, de ha megszokod, akkor simán menni fog. Táborban egyél mindenből, de csak mondjuk az adag felét.
2011. aug. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ :))

remélem sikerülni fog

2011. aug. 20. 01:30
 3/6 anonim ***** válasza:

egyél salátátkat, csirkét, halat

ha kínaiba ültök be ott van rizs+csirke azok jobbak

mekibe saláta öntet nélkül

2011. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálhatod úgy is hogy ha előre tudod hogy este habzsi-dőzsi lesz akkor azon a napon csak fehérjét egyél azt is kevés kalóriaszámban kb 500kcal(attól függ milyen magas,és hány kg vagy)csirkemellet és túrót. Így estére marad elég sok fel nem használt kalóriád így még bekaphatsz jópár falat kalóriadúsabb kaját is.


Pesze nem minden nap kell ezt csinálni. Mert ez így nem túl egészséges.

2011. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
161/67
2011. aug. 20. 18:22
 6/6 A kérdező kommentje:
köszia segítségeT :)
2011. aug. 20. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!