Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Őrült, drasztikus diéta/fogyok...

Őrült, drasztikus diéta/fogyokúra sikeres tartós eredmény?

Figyelt kérdés

Barátommal megegyeztünk 36kg-ot lefogyok (6hónap alatt, holnaptól kezdem)én 157cm , 86kg vagyok. Reggel 2 óra kocogás/futás + (napi 3x kutya séta össz 3óra).Minennap innivalóként ananász+citrom+grépfút kicsavart leve + néha sovány tej,napi kajám:1paradicsom,1alma,és egy kis fejes saláta!Ez egy nagyon komoly elhatározás,és amit elhatározok azt véghez is viszem,bármi történjen, ,még sosem fogyokúráztam,csak mivel ennyire elhíztam kb 2év alatt ,kicsit besokaltam,régen egészségesen táplálkoztam csak rászoktam az édességekre , chipsekre..

Véleményeket kérek a kicsit drasztikus diétámhoz!előre is köszi mindenkinek!


2011. aug. 20. 20:56
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Minden nap álj rá a mérlegre és undoroggy magadtól és akkor nem hagy alább a lendület
2012. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Most mértem magam jelenleg 63kg vagyok!:-)
2012. jan. 22. 09:03
 23/31 anonim ***** válasza:
gratulálok!!!! :) és végig ezt a módszert alkalmaztad?
2012. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
nem teljesen paradicsom,alma,sali mellett néha eszek narancsot ,mandarint és reggelente 4darab háztartási kekszet ennyi az össz.
2012. jan. 25. 08:01
 25/31 anonim ***** válasza:
bocsi az értetlenkedésért , de ergo 5 hónapon át tényleg nem ettél mást? Karácsonykor se, sziveszterkor se semmi? soha? egyáltalán? barátodnak is sikerült?
2012. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ő normál testalkatú sőt inkább már soványnak mondható,csak rólam volt szó ,mert ő ugy gondolta úgyis feladom,ezért fogadtunk,igen csak ezeket ha éhes voltam mindig kitaláltam valamit hogy elfoglaljam magam mert pl anyám imádja a csokit,sütiket,mindig van itthon édesség,mindennap főz és egyátalán nem kalória mentes kajákat,ma pedig nagy volt a kísértés...ezért elmentem délután és 3órát sétáltam a városligetben 3-tól 6ig aztán haza jöttem és megettem 3 db paradicsomot most forralok majd vizet azt megiszom és elkezdek tornázni és ettől baromira leizzadok:-)
2012. jan. 25. 20:39
 27/31 anonim ***** válasza:
Semmi fehérje? Semmi szénhidrát? Most éppen én is egy drasztikusnak mondható fogyókúra közepén vagyok, de a mai kajám például három szelet kétszersült, 5 szelet csirkemellsonka és két narancs volt, és még így is egész nap szédültem az éhségtől. Nem fogod ezt kibírni, meg nem is éri meg. Kezdj egy barátságosabb fogyókúrával, amitől összeszűkül kicsit a gyomrod, és kezdetnek mondjuk fél óra kocogással. Ezután ha ehhez már hozzászoktál, lehet egy kicsit csökkenteni a napi ételadagodat, de 1 paradicsom, egy alma és egy kis fejes saláta egy kecskének sem elég. Úgy két napig bírnád (a kocogást meg egyszer sem).
2012. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Most veszem észre, hogy ez egy régi kérdés. Sieg heil 21. század, eszetlen fogyókúra, kiálló bordák és anorexia!
2012. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
pedig már hónapok óta csinálom...és még élek!!ma mértem magam 60kg vagyok!!!!!!:-)
2012. jan. 30. 17:13
 30/31 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyes vagy! Gratulalok! Azota gondolom mar elerted az alomalakot:-)?
2012. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!