Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm 62-63kg 13/L Jó?

167cm 62-63kg 13/L Jó?

Figyelt kérdés
Ez az érték jó? Mert ez az oldal szerint: [link] enyhén túlsúlyos vagyok. Van hasam, nem titkolom, de akkor enyhén túlsúlyos vagyok? Az ilyen magas osztálytársaim 45-50-55kg-osak én vagyok közülük a legtöbb. :( És a 75-90 percentilis, az mit jelent? Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 21. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,h enyhén túlsúlyos vagy. tehát van rajtad mit fogni.Ha annyira zavar, kezdj el sportolni. De ne akarj már 45 kg lenni :D Ne viccelj, az nagyon kevés sztem.
2011. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sportolok: úszok heti 5x. De lehet az is, hogy izom? Mert csak a hasamon van fognivaló, amúgy meg elég erős vagyok.
2011. aug. 21. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban, az izom nehezebb, mint a zsír. De hogy a te esetedben mi a helyzet, innen nem tudom megmondani. Diétázni semmiképpen ne kezdj 13 évesen, de azért figyelj az étkezésekre. Egyél naponta ötször, de sose tömd tele magad. Ne egyél sok édességet, csipszet, fogyassz sok gyümölcsöt, zöldséget, sovány húst.
2011. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megpróbálok helyesen étkezni!
2011. aug. 21. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, mivel sportolsz ezt így nem lehet megmondani. Ahogy írták, lehet izom is. Talán ha lemérnéd magad, csípőben, derékban... Jah és amúgy 13 éves vagy... simán nőhetsz is :)

Másrészt, ne csak az evésre figyelj! Ne igyál üdítőt, rostoslevet, helyette vizet teát!! A normális folyadék nagyon fontos.

2011. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Én örültem volna 13 évesen, ha 62 kg vagyok, én 75 voltam, 162 cm-hez... És nem sportoltam semmit:-S Depresszió, 1 év alatt híztam 13 kg-ot, 12 évesen én is 62 voltam...

Most 23 leszek, 165/67, nem mondom, hogy olyan ideális érték, de magamhoz képest bőven örülök neki.)

2011. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!