Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, 167cm és...

20 éves vagyok, 167cm és 63kg! Szeretnék leadni legalább 5-10kg-ot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a Bécsi diétát( a 2 heteset),de semmit nem ért!Valami más esetleg?
2008. ápr. 29. 18:26
 1/5 anonim válasza:
84%

90 napos diétát próbáld ki, volt barátnőmnek bevált.(keress rá neten,tuti van anyag)

amúgy nem értem mi bajod, az normális súly(magasság-100cm nem?). a fiúk úgyis szeretik,ha van mit fogni a lányon;)

2008. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Diéta minden honnan ez folyik. Nyilván lassu és szar. én már csak tudom. na mindegy és a helyedben zsirégető tabikat szednék HCA, meg hasonlokat azokkal gyorsabb és jobb egy kis edzésel formásabb is lehetsz.
2008. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Méghogy lassú és szar, anyám borogass


Na jó, diéta igen, ez az ami műkdödik ,csak sokan nem tudják hogy hogy kell,


tehát diétáznod kell, ha nem méred a kaját és úgy eszel HCA t me ilyeneket akkor garantálom hogy érdemi zsírvesztés nem lesz, testsúlycsökkenés igen, de a kettő nem ugyanaz!!!

2008. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csökkentett kalóriabevitel, megemelt mozgás. Ha az energiabevitel kevesebb mint a felhasználás, annak előbb-utóbb eredménye kell legyen!!!
2008. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elottem szolo: IGEN, IGEN, IGEN!!!!!

Ez a titok.

En tavaly vegig csinaltam a 90 naposat. Jaj nagyon szenvedtem!!!! Le adtam 10 kg-t ami vissza is jott - es van aki most azt mondja: mert biztos zabaltal...

Igazabol csak visszaalltam a rendes mindent eszek eletmodomra.

Iden, viszont beiratkoztam egy tobb mint 40 ev ota letezo "fogyiklubba" es mit ad Isten, pontosan ez a lenyege a dolognak, amit az elottem hozzaszolo irt...

Szoval ne kinozd magad es tedd tonkre a gyomrod 90 napos csodakkal. Figyelj oda, mennyit eszel es mibol. A szervezetnek szuksege van a kenyerre eppugy, mint a husra. Merthogy mi mindenevok vagyunk!!!

Mozogj tobbet!

Igyal sok-sok vizet!!!! Jo a borodnek es mossa a szervezetedet. Probalj leallni a cukros dolgokrol az edesitot sem ajanlom, mert az meg nem az igazi...

Nallam mindig van muzliszelet a cukorhiany potlasara.

Ennyi a titok.

Kevesebb kaloria, tobb mozgas. Garantalat siker.

2008. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!