Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » KB mennyi kalóriát égettek...

KB mennyi kalóriát égettek ezzel az edzéssel?

Figyelt kérdés

60-90 perc súlyzós edzés pihenésekkel együtt, 1 edzés alkalmával 2 izomra, 1 izomra 3-4 gyakorlat, 1 gyakorlat 5 sorozatból áll, 1 sorozat 10 ismétlés. (Persze olyan súlyokkal amelyekkel még éppen hogy megtudom csinálni szabályosan a gyakorlatokat) A sorozatok között 30-90 másodpercet pihenek(függ hogy melyik izomra eddzek éppen) gyakorlatok között kb. 2-3 percet.


Azért érdekel most mert valami okos kalkulátor most kiszámolta nekem hogy 1 óra kemény aerobbal több kalóriát égetek mint 1 óra kemény súlyzózással. Egyáltalán van kemény aerob? :D Mert hogy az már kardio sztem.


2011. aug. 21. 20:14
 1/2 A kérdező kommentje:
96 kg vagyok
2011. aug. 21. 20:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt lehetetlen megmondani. Amúgy, ha jól kidögleszted magad (akár súlyzózással, akár mással), a zsírégetés folytatódik az edzés után is. Akár 24-36 órán át. Aerob edzésnél nincs ilyen "utánégető" hatás. És annál az edzésformánál az izmaid sem-igen nőnek. Az a kérdés, mi a fő célod az edzéssel.
2011. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!