Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 155cm vagyok,49kg,15 éves....

155cm vagyok,49kg,15 éves. Aerobicra szeretnék járni, mert kell a mozgás. Heti 2-3 alkalommal mennyi idő alatt láthatnék valami eredményt?

Figyelt kérdés

1-2 kg-tól szeretnék megszabadulni...vagy ha nem is megszabadulni de legalább megtartani a testsúlyom. Amíg tart a vakáció /nálunk szept. 13-ig tart/ minden nap járnék aerobicra. Suliban heti 2-3 órára. Az étkezésemre próbálok odafigyelni. Ha megéhezem inkább gyümölcsöt vagy zöldséget eszem, a mennyiségre is vigyázni próbálok. Gondoltam, hogy diétázom, de olvastam, hogy fiatal koruaknak nem való... Talán keressek meg egy diétetikust? Vagy ki tudna segíteni egy helyes étrend kialakításában?

Illetve egy magam korú hogyan adhat le ennyit könnyen?


2011. aug. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 kg-tól egy hét alatt is meg lehet szabadulni. Járj el futni és az aerobic is jó ötlet. Azzal ne foglalkozz h ,,a fiatal korúaknak nem való" mert van aki ennyi idősen 10-20kg -tól szabadul meg nem 1-2től. De az is fontos h honnan akarsz fogyni mi a problémás területed mit nem szeretsz mert akkor olyan gyakorlatokat végez ami a legjobban oda hat.(tudom h nincs helyi fogyás)
2011. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök cuki lehetsz. :D


Én imádom az alacsony lányokat. Egy kis fognivaló meg jól jön.


Ja amúgy bocs, de nem bírtam megállni...


...tudod a szívem. :D

2011. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerinted hogyan állítsam össze az étrendem? Kérdezzek meg egy szakértőt? Dietetikust, vagy orvost? És én inkább hasat/combot/felkart szeretnék formázni/ vagy onnan fogyni... most se olyan vészes, de azért nem lenne rossz leadni azt az említett 1-2 kg-t
2011. aug. 21. 22:30
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsónak, köszönöm :)
2011. aug. 21. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:

ha velem együtt edzel simán le fogod adni azt az 1-2kilót :D


csak írj privit és mindent megdumálunk

2011. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, írtam
2011. aug. 21. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!